Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Teraz już sobie poradzę

Anna Prus w serialu "Hotel 52" zagrała Maję - agentkę pewnego gwiazdora (w tej roli Krzysztof Ibisz), którego sława dawno minęła.

Przyglądając się granej przez Panią postaci, można odnieść wrażenie, że jest ona pozbawiona ludzkich uczuć i kieruje się tylko własnym interesem.

Reklama

- To w dużej mierze prawda. Jej działania cechuje przede wszystkim egoizm, chęć znajdowania coraz to nowego "mięsa", którym żywi się ciekawość szerokich mas. Poniekąd nic dziwnego, w końcu Maja nie działa charytatywnie, jest tylko ogniwem w machinie show-biznesu, a jak wygląda ta machina, to wszyscy wiedzą...

Owszem, świat show-biznesu jest brutalny, a jednak Pani to nie zraża i sama w nim Pani tkwi "po uszy"...

- Nie do końca. Unikam plotkarskich portali internetowych, brukowców i innych okazji, które mogłyby mi zmącić radość uprawiania mojej profesji. Na scenę trafiłam już jako dziecko, miałam szczęście zadebiutować na deskach Teatru im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, dojrzewałam w marzeniach o sztuce przez duże "S" i te marzenia towarzyszą mi też w dorosłym życiu. Bez grania "pod publiczkę" i oglądania się za tanią popularnością - myślę, że tylko takie podejście do naszego zawodu ma sens. Inaczej bym go nie uprawiała.

A ma Pani spory wybór! Bo poza wykształceniem aktorskim jest Pani gruntownie wyedukowana w innych kierunkach, a nawet może poszczycić się dwoma tytułami magistra!

- Owszem, skończyłam wydział animacji kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz stosunki międzynarodowe w WSNHiD w Poznaniu. A potem jeszcze studia podyplomowe na SGH w Warszawie! Lubię się uczyć, poza tym moi rodzice mobilizowali mnie do tego, abym poza aktorstwem miała jakiś inny, bardziej "pewny fach". I jestem im za to ogromnie wdzięczna.

Ale zdecydowała się Pani pozostać przy aktorstwie. Czy to przez wzgląd na urodę?

- A skądże! Nic bardziej mylnego! Poza przyjemnością, jaką daje ta praca, ma ona również, przynajmniej dla mnie, działanie terapeutyczne. Utwardza charakter, pomaga walczyć ze słabościami - i jestem przekonana, że to właśnie dzięki niej, z nadwrażliwej dziewczynki stałam się odporną kobietą, która wierzy dziś, że poradziłaby sobie ze wszystkim!

Rozmawiała: Jolanta Majewska-Machaj.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Anna Prus | Krzysztof Ibisz | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje