Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szantaż i zbrodnia

Najpierw sympatyczne spotkanie rodziców chłopaka z jego dziewczyną. Potem pogróżki i zabójstwo...

Finałowy odcinek drugiej serii przyniesie nam sporo emocji. W hotelu zatrzyma się biznesmen Wiktor Mrugała (Tomasz Żona Mrugały (Bożena Krzyżanowska) i syn (Sławomir Doliniec) są wstrząśnięci zbrodnią i ujęciem zabójcy.

Reklama

Stockinger), który przyjechał wraz z żoną (Bożena Krzyżanowska), by poznać wybrankę swego syna, Piotra (Sławomir Doliniec). Zapowiada się sympatyczne spotkanie.

Dominika (Marta Dobecka) rzeczywiście jest piękna, a Piotr zakochany po uszy. Jest tylko jeden problem. Cała sytuacja została ukartowana. Dominika to była kochanka Wiktora. Została porzucona, gdy zaczęła od niego żądać, żeby się rozwiódł. Związała się wtedy z Piotrem, by móc ponownie zbliżyć się do jego ojca. Zaskoczony Wiktor pójdzie z Dominiką do łóżka. Myśli, że to ostatni raz. Wierzy, że zdoła przekonać ją, żeby nie robiła skandalu. I wtedy dowie się, jaka jest cena romansu. Dziewczyna zacznie dyktować mu warunki oznaczające kompromitację i rozpad rodziny. Zdesperowany Mrugała zaciśnie ręce na szyi Dominiki...

Emisja: 26 listopada

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje