Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Stara miłość nie rdzewieje

W "Hotelu 52" gra twardą bizneswoman, ale w głębi duszy Iwona jest wrażliwą kobietą po przejściach. Jaką decyzję podejmie, gdy los znów postawi na jej drodze dawną miłość?

Iwona Szwed (Magdalena Cielecka) dopiero co odbudowała relacje z synem, Igorem (Kamil Kula), gdy w jej życiu znów pojawia się ojciec chłopaka, Andrzej (Marek Bukowski). Od razu widać, że Iwona nie jest mu obojętna. Ona jednak patrzy na niego z niechęcią. Nie podoba jej się zwłaszcza to, że Andrzej akceptuje związek ich syna z byłą prostytutką, Julką (Justyna Wasilewska).

Reklama

Iwona jeszcze nie wie, że niebawem połączy ją z byłym narzeczonym dramat, jaki spotka Igora. Okazuje się bowiem, że Julka może być nosicielką wirusa HIV. Zrozpaczony Igor będzie błagał Andrzeja, żeby nic nie mówił matce, zanim nie poznają wyniku testu, który zrobi dziewczyna Kiedy Iwona zauważy, że bliscy coś przed nią ukrywają, poczuje się urażona i straci cierpliwość. Postanowi wyjechać. Andrzej zrobi wszystko, żeby jej kolejny raz nie stracić.

Od razu pojedzie za nią do hotelu nad Zalew Zegrzyński i poprosi o rozmowę. Gdy Iwona każe mu wyjść, mężczyzna nie da za wygraną.

- Powiedz, że mam teraz wyjść i zniknąć z twojego życia. Że mnie nie chcesz - powie. Iwona teraz się zawaha. A chwilę potem zacznie się z Andrzejem namiętnie całować. Jak dalej potoczą się losy tej nowej pary? Dowiemy się w czwartej serii.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje