Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotka się z gwiazdami!

Konkurs "Hotelu 52" został rozwiązany! Na plan serialu pojedzie...

... Katarzyna z Częstochowy, która spotka się z Laurą Samojłowicz (serialową Natalią), Magdaleną Lamparską (Martą), Antonim Paradowskim (Marcinem), Krystianem Kukułką (Damianem),  Kamilem Kulą (Igorem). Na planie będą także obecni Marta Juras, Mirosław Haniszewski i Karolina Gorczyca.

Reklama

Laureatka naszego konkursu udzieliła poprawnych odpowiedzi na dwa zamknięte pytania oraz rozbawiła komisję swoim pomysłem na "tanie zaręczyny".

Pytanie 1: Która z gwiazd serialu "Hotel 52" niedawno była zdecydowana odejść z obsady, ale ostatecznie wycofała się z tej decyzji?

- Laura Samojłowicz

Pytanie 2: Kto w tym sezonie wciela się w postać nowego konsjerża w serialowym hotelu?

- Antoni Paradowski

Artur chciałby oświadczyć się Natalii. Zwleka jednak, gdyż uważa, że jego sytuacja finansowa nie jest jeszcze wystarczająco dobra, by zakładać rodzinę.
Opisz nam najbardziej szalony sposób oświadczyn, który nie wymaga dużych nakładów finansowych.

 

"Natalia i Artur wracają po ciężkim dniu pracy w "Hotelu 52’’ autem do domu. Natalia marzy tylko o prysznicu i pójściu spać. Niestety w drodze powrotnej ukochany niespodziewanie zjeżdża na pobocze i oznajmia Natalii, że ‘złapali gumę’. Dziewczyna jest wściekła, Artur zagląda do bagażnika okazuje się, że nie ma ze sobą zapasowego koła.

Prosi dziewczynę, aby poczekała w samochodzie a on pójdzie po pomoc. Po kilku minutach wraca  z bukietem polnych kwiatów, które w pośpiechu zrywał w przydrożnym rowie. Ukochany pada przed  Natalią na kolana wręcza jej ów bukiet wraz ze skromnym ale pięknym pierścionkiem zaręczynowym i oznajmia jej że jeśli nie przyjmie jego oświadczyn to nigdzie dalej nie pojadą. Zaskoczona i wzruszona dziewczyna szybko zapomina o zmęczeniu i zgadza się wyjść za ukochanego."


Serdecznie gratulujemy!


Konkurs "Gra o tron": Zagraj i wygraj!Dowiedz się więcej na temat: konkurs | wizyta na planie | Wizyta na planie 'Hotelu 52'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje