Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Śmierć, hazard i... urodziny

W dzisiejszym odcinku polsatowskiej produkcji zobaczymy między innymi Jana Wieczorkowskiego oraz Kamillę Baar.

W hotelu melduje się Mateusz Bień, przystojny biznesmen, który w tym samym miejscu świętował swoje wesele i kolejne rocznice ślubu. Natalia, która zapewnia mu VIP-owską obsługę, z niesmakiem konstatuje, że mężczyzna umówił się w hotelu z inną kobietą.

Reklama

Tymczasem inny gość, uzależniony od hazardu Krzysztof, usiłuje skłonić Iwonę, by przedłużyła jego pobyt, mimo, że przegrał już wszystko, co miał.

Tego dnia Artur obchodzi 25 urodziny i Dorota postanawia z pomocą Kuby urządzić mu przyjęcie niespodziankę. Ku jej niezadowoleniu, Kuba dzieli się tajemnicą z Natalią.

Mateusz Bień ( Jan Wieczorkowski)

Młody wdowiec. Do Hotelu 52 przyjeżdżał z niedawno zmarłą żoną. Po jej śmierci, uważa że nie ma po co żyć i postanawia się zabić w hotelu, w którym spędził najszczęśliwsze chwile w życiu. A przedtem żegna się ze światem wydając wszystkie swoje pieniądze.

Gośka ( Kamilla Baar)

Przyjaciółka Mateusza. Wspierała go podczas choroby żony. Kocha go od lat a on nie umie docenić jej uczucia. Mateusz daje jej pieniądze ze sprzedaży swojej firmy, bo wie, że ma kłopoty z pracą. Dla Gosi jest to ciężka obraza.

Hazardzista ( Tomasz Tyndyk)

Jest uzależniony od hazardu. Przegrywa pieniądze ze sprzedaży mieszkania, właściwie wszystkie pieniądze jakie ma. Rachunek z jego pokoju przekracza zabezpieczenia na karcie i Iwona musi interweniować. Kiedy stara się go zmusić do uregulowania należności , hazardzista grozi, że się zabije.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje