Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 870
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowa wiosna w telewizji

Na to wszyscy czekaliśmy. Nowe propozycje, nowe wątki i intrygi, a przede wszystkim nowi bohaterowie. Poznaj szczegóły wiosennych ramówek telewizyjnych.

Miłość, która pojawia się z najmniej oczekiwanej strony w życiu bohaterów "Szpilek na Giewoncie", przeszkody, które będą musieli pokonywać pracownicy "Hotelu 52", by odnaleźć prawdziwe szczęście, zmiana... płci w "Świecie według Kiepskich", rozstania i powroty w "Pierwszej miłości" - oto, co Polsat przygotował na wiosnę dla fanów swoich seriali!

Nowości w Polsacie: Nowe wątki na wiosnę


"Pierwsza miłość", która już od ośmiu lat gości na antenie Telewizji POLSAT wciąż jest chętnie oglądanym serialem w paśmie popołudniowym. W nowym sezonie okaże się, że sprawy pozornie proste, wcale takimi nie są! W związek Marysi (Aneta Zając) i jej narzeczonego Huberta (Michał Czernecki) nieoczekiwanie wkroczy była żona Huberta - Sandra (Monika Dryl). Czy uda jej się ponownie podbić serce Huberta?

Czy Majka znów zostanie sama? Prawdziwą metamorfozę przejdzie Anna (Agnieszka Włodarczyk), której po porwaniu córeczki Pawła i Majki grozi nie tylko pobyt w szpitalu psychiatrycznym, ale nawet więzienie! Czy będzie to jednak szczera zmiana? W serialu nie zabraknie wątków Wadlewskich. Niespodziankę zgotuje zapewne przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz). Czy znów będzie rywalizować z Marianem Śmiałkiem (Paweł Okoński)? Nowe odcinki "Pierwszej miłości" będą emitowane od poniedziałku do piątku, począwszy od 1 marca o godzinie 18.00.


Na antenę Telewizji Polsat wraca serial "Szpilki na Giewoncie". Jest to powrót spektakularny, bo obfitujący w moc niespodzianek. Zobaczymy nowych bohaterów, m.in. Mateusza (w tej roli prawdziwy góral - Jan Wieczorkowski) i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

Nowy sezon "Szpilek na Giewoncie" zapowiada się wyjątkowo gorąco już od pierwszego odcinka premierowego trzeciego sezonu, który będzie można obejrzeć 1 marca o godz. 22.00.

Wszystkie cztery sezony "Hotelu 52" zdobyły sobie wierną widownię. Odkryły takie osobowości aktorskie jak Krzysztof Kwiatkowski (obecnie gra Hamleta w Teatrze Stu a wkrótce zobaczymy go w kostiumowej koprodukcji europejskiej "Bitwa pod Wiedniem") czy Paweł Tomaszewski (zagrał m.in. w "Tataraku" A. Wajdy oraz "Wymyku" G. Zglińskiego). W tym sezonie do obsady dołączą: Antoni Paradowski (student PWST w Krakowie, obecnie przygotowujący się do roli w polsko-francuskim filmie, w którym zagra obok Andrzeja Seweryna i Jana Frycza), Krystian Kukułka (student PWST we Wrocławiu), Marta Juras (absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, związana z Teatrem Powszechnym). Niewątpliwą gwiazdą tego sezonu będzie udział w serialu Jacka Komana, aktora od lat mieszkającego w Australii, który ma na swoim koncie rolę demonicznego Argentyńczyka w filmie "Moulin Rouge" obok Nicole Kidman i Evana McGregora.

W piątej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski).

Serial emitowany będzie w każdy czwartek począwszy od 1 marca o godz. 21.00.

Ferdek Kiepski znajdzie pracę! Najbliższy premierowy sezon "Świata według Kiepskich" zaskoczy nas jak nigdy dotąd, bowiem po wielu latach przesiadywania przed telewizorem Ferdek znajdzie pracę i będzie musiał zmienić nie tylko image, ale i... płeć.

A wszystko to za sprawą przedsiębiorczej Halinki (Marzena Sztuka), która zmusi męża do noszenia koszulki z napisem "Szukam pracy". Ferdek (Andrzej Grabowski) dla świętego spokoju obieca, że będzie ją nosił. Na efekt nie musiał długo czekać. Okaże się, że nowe zawodowe zajęcie będzie wymagało pewnych zmian... Niespodzianka czeka też Boczka (Dariusz Gnatowski), który podczas wiosennych porządków znajdzie oryginalny kapelusz Michaela Jacksona.

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" będzie można zobaczyć w każdą środę, od 7 marca o godz. 20.00. Codziennie natomiast od poniedziałku do piątku w paśmie wieczornym o 19.30 Polsat przypomni odcinki z poprzednich sezonów serialu.

Wiosną w TVN: Tegoroczna wiosenna ramówka, to dobrze znane seriale, dwie nowości i mnóstwo gwiazd na wiosnę!

Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska, czyli Agata Przybysz i Maria Okońska z nowego serialu "Prawo Agaty", Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", oraz gwiazdy "Na Wspólnej" i "Przepisu na życie" spotkały się w czwartek na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowana została wiosenna ramówka TVN.

Tylu serialowych gwiazd w jednym miejscu już dawno nie widziano! Na konferencji ramówkowej TVN stawiły się niemal wszystkie aktorki grające główne role w produkcjach tej stacji. Na spotkanie z dziennikarzami przyszli też aktorzy, którzy w serialach TVN towarzyszą pięknym paniom na ekranie.

Okazją do spotkania była prezentacja wiosennej oferty programowej stacji, która od lat stawia przede wszystkim ma seriale i... gwiazdy.

Wiosną pojawi się na antenie "Prawo Agaty" - serial o prawnikach, ich życiu i pracy. W każdym z piętnastu odcinków poznamy nową, ciekawą sprawę, której prowadzenia podejmie się kancelaria bohaterów. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 4 marca o godzinie 21, następne - w kolejne niedzielne wieczory.

Na konferencji ekipę "Prawa Agaty" reprezentowali: Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Leszek Lichota i Michał Mikołajczak.

Po przerwie na ekran powrócą bohaterowie "Przepisu na życie". Nowa seria wystartuje w TVN już 6 marca. Z Anką Zawadzką i Jerzym Knape spotykać się będziemy we wtorki o godzinie 21.30.

W barwach "Przepisu na życie" licznie przybyłym na konferencję fotoreporterom pozowali: Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, Agnieszka Radwańska, Dominika Gwit i Paweł Marczuk.

Równie liczną ekipę miały już emitowane na antenie TVN seriale "Julia" i "Na Wspólnej".

Losy bohaterów "Na Wspólnej" nadal będziemy mogli śledzić od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05. W czwartkowym spotkaniu z dziennikarzami uczestniczyły gwiazdy najdłużej nadawanego serialu TVN: Anna Guzik, Wojciech Błach, Maria Niklińska, Anna Kerth, Joanna Jabłczyńska i Anna Korcz.

"Julię" reprezentowali: Marta Żmuda Trzebiatowska, Julia Rosnowska, Maja Bohosiewicz, Michał Lewandowski i Krystian Wieczorek. Na spotkania z nimi TVN zaprasza od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Zobaczcie, jak gwiazdy wiosennych seriali TVN prezentowały się w czwartek na konferencji ramówkowej stacji.


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje