Hotel 52

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seks na pokaz. Ibisz w serialu!

Kolejny gość Hotelu 52, Cyprian Borowicz (Krzysztof Ibisz), mocno zaznaczy się w życiu Marty (Magdalena Lamparska) i Kuby (Paweł Tomaszewski).

- Gram niegdyś bardzo znanego aktora, który gdzieś po drodze rozminął się z tym, co chciałby robić w życiu – ujawnia Krzysztof Ibisz.

Reklama

– Przyjmuje role poniżej poziomu, który mógłby go satysfakcjonować. Do tego jeszcze ma mnóstwo problemów prywatnych oraz zawodowych. Chwyta się różnych metod, by zwrócić na siebie uwagę i wrócić na szczyt.

W łóżku z gwiazdą

Zdradzamy, że Cyprian Borowicz dojdzie do wniosku, iż tylko skandal może uratować jego karierę. Postanowi wykorzystać do tego naiwną Martę, która okaże się jego wielką fanką. Wiadomości na temat podupadłego gwiazdora czerpie z portalu plotkarskiego Pinczerek. Wie na przykład, że jego żona wdała się w romans z tancerzem, którego poznała w programie „Taniec na szkle”. Za namową swojej menedżerki Mai (Anna Prus) Borowicz umówi się na ustawiane zdjęcia z paparazzo.

Fotki aktora obściskującego Martę trafią na Pinczerka. Kuba, który zorientuje się, że Borowicz perfidnie wykorzystał kelnerkę, obmyśli rewanż. Znajdzie sposób, by wskoczyć aktorowi do łóżka i nakręcić pikantny filmik z nim w roli głównej. Dzieło boya trafi do internetu... Ucieszy to menedżerkę Cypriana, która oceni, że dzięki takie promocji Borowicz za pół roku będzie w każdym serialu i w każdym talk show...

Skandal z udziałem Marty i Kuby już 14 kwietnia w TV.

Zobacz naszą relację z wizyty ŚwiataSeriali.pl na planie "Hotel 52".

W ŚwiecieSeriali.pl często piszemy o "Hotelu 52". Zarejestruj się w serwisie i dodaj ten serial do ulubionych, a powiadomimy Cię o nowych wydarzeniach z nim związanych.

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje