Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seks afera w hotelu

W Hotelu 52 meldują się dwie siostry. Starsza jest bardzo opiekuńcza w stosunku do młodszej. A młodsza tylko czeka, żeby się wyrwać spod siostrzanej kurateli... Czy dobrze na tym wyjdzie?

Kiedy Agnieszka zostaje sama, postanawia przetestować siłę swojego kobiecego uroku na młodych mężczyznach pracujących w hotelu - na jej celowniku znajdą się Igor, Kuba i Artur.

Reklama

Wszyscy panowie zgodnie orzekają, że dziewczyna jest dla nich za młoda, ale...Bliższy kontakt z Arturem kończy się największa awanturą w historii hotelu - chłopak zostaje oskarżony o próbę gwałtu! Starsza z sióstr nie waha się ani przez chwilę i natychmiast dzwoni na policję.

"Tak… recepcjonista. Rzucił się na moją siostrę. Jabłońska, Agnieszka. 17 lat. To była próba gwałtu. Hotel 52. Tak, jest bezpieczna. Nie… chyba nic jej nie jest. Oczywiście.

Do akcji wkracza Iwona chcąć wyjaśnić sytuację.- Co on tu robi? Mogę wejść? Chcę wyjaśnić sytuację.-Nie daruję wam tego. Policja tu zaraz będzie."

Czy to możliwe? Czy Artur trafi w końcu na salę sądową - tyle że w roli oskarżonego?! Dowiecie się w dzisiejszym odcinku Hotelu52!

Poznaj hotelowych gości:

Joanna (Katarzyna Wajda)

Starsza z sióstr Jabłońskich. Opiekuje się młodszą - Agnieszką. Ze względu na chorobę siostry jest nadopiekuńcza i nie zauważa, ze Aga nie jest już dzieckiem, a zaczyna być młodą kobietą.

Agnieszka (Weronika Asińska)

Do Hotelu52 przyjeżdża z siostrą, świętować swoje 17 urodziny. W dzieciństwie chorowała na białaczkę. Teraz jest już zdrowa i chce w pełni cieszyć się życiem - czyli spotykać się z chłopakami... Jak tylko udaje jej się wyrwać spod kurateli siostry, od razu stara się poderwać któregoś z pracujących w hotelu panów.

Odcinek 11. - dziś o 21.00

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje