Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Samojłowicz nie powróci do serialu

Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

W nowym sezonie "Hotelu 52" czeka nas wiele niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. Smutna wiadomość dla fanów Laury Samojłowicz - nie zobaczymy jej już w serialu. Aktorka nie chce zdradzić, co będzie robić. Mówiono, że spotykała się z kolegą z planu Gabrielem Piotrowskim, ale wygląda na to, że to tylko plotki i powodem odejścia nie są na pewno sprawy osobiste.

Jest jeszcze inna wersja przyczyn odejścia z "Hotelu 52" - to kara. Kilka miesięcy temu Laura przerwała zdjęcia i oskarżyła reżysera Radosława Piwowarskiego o spożycie alkoholu. Producent Akson Studio zaprzeczył i miał obciążyć aktorkę kosztami niedokończonej produkcji. Sprawa przycichła gdy okazało się, że "Hotel 52" po szóstym sezonie zniknie z anteny.

Życie bywa jednak zaskakujące, ponieważ z powodu ciąży trzech aktorek grających główne role - Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Anity Sokołowskiej "Przyjaciółki", zostają zawieszone na jeden sezon. A w ich miejsce wejdzie sprawdzony "Hotel 52".

Akcja serialu skoncentruje się tym razem na Tomaszu, którego gra Filip Bobek. Nie zabraknie też wątku Andrzeja, w tę rolę wciela się równie przystojny, choć o dekadę starszy Marek Bukowski.

Andrzej kierować będzie tytułowym hotelem. Przyjrzymy się też życiu jego syna Igora (Kamil Kula).

Plotkowano, że z "Hotelu 52" chciała też odejść Magdalena Cielecka. Została, jednak będzie się pojawiać gościnnie, a jej postać została zmarginalizowana. Do obsady dołączy za to Weronika Rosati. W kogo się wcieli?

Nowy sezon będzie jak zwykle liczył 13 odcinków. Wyreżyseruje go Grzegorz Kuczeriszka, który robił też "Przyjaciółki".

Scenariusz "Hotelu 52" jest już gotowy, zdjęcia ruszają w połowie czerwca. Podobnie jak Kuczeriszka, pracy nie straci też Magdalena Stużyńska, która w serialu gra pokojówkę Jolę.

Joanna Czaplińska

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje