Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rusza jako pierwszy

Co roku stacje telewizyjne walczą o swoich widzów. Najnowsze produkcje możemy obejrzeć zazwyczaj na wiosnę. Dziś staruje "Hotel 52" - serialowy "czarny koń" Polsatu.

Telewizja Polsat zdecydowała się na 13 odcinków serialu pt. "Hotel 52", które zostaną wyemitowane wiosną bieżącego roku. W serialu "Hotel 52" będziemy mogli śledzić losy pracowników tytułowego hotelu. Eleganckie i luksusowe miejsce tętni życiem całego personelu i odwiedzanych gości.

Reklama

Hotel to ich dom

Budynkiem zarządza dwudziestokilkuletnia Natalia (Laura Samojłowicz), która po śmierci ojca postanowiła przejąć jego życiowy dorobek. Dzięki pomocy głównego menadżera Iwony (Magdalena Cielecka) hotel może nadal funkcjonować. Kobieta była niegdyś kochanką ojca Natalii. Z tego powodu dziewczyny zwykły wszczynać kłótnie pomiędzy sobą. W trudnych chwilach potrafią jednak podać sobie dłoń i wspierać się nawzajem.

A co mają o sobie do powiedzenia sami bohaterowie?

Paniom dopingują mężczyźni, którzy stanowią część personelu tego hotelu. Artur Górski (Krzysztof Kwiatkowski) to były student prawa, który dorabia jako recepcjonista. Prywatnie podkochuje się w pięknej Natalii Lipskiej, która może liczyć na jego wsparcie.

Podobną sytuację spotyka menadżer Szwed, która może liczyć na pomoc od konsjerża Michała - byłego narzeczonego, którego sama zatrudniła. Sprawa się komplikuje, kiedy okazuje się, że Michał ma już swoją rodzinę. W omawianym hotelu znajduje się restauracja, która jest zarządzana przez Wiolę.

Dobroduszna pięćdziesięciolatka pracuje razem z Martą i Grześkiem, którzy mogliby być jej dziećmi. W hierarchii hotelowej znalazło się miejsce dla pokojówki Lucy, która w wielkim oczekiwaniu spodziewa się wymarzonego awansu. Jej podwładną jest uczciwa i pracowita Jola, która jest obarczana życiowymi problemami. W recepcji oprócz Artura spotkamy również Paulę - młodą kobietę, która dotknięta problemami opiekuje się swoim mężem.

Współlokatorem Artura jest Kuba - swawolny młodzieniec, który uwielbia wszelakie imprezki i zabawy. Jedną z bohaterek jest Kaśka - przyjaciółka Natalii. Skrycie podkochuje się w Pawle, który pracuje jako kucharz na dorobku. Relacja pomiędzy Kasią a Pawłem będzie tematem numer jeden spośród hotelowych rozmów.

Hotelowi goście

W hotelu będziemy śledzić nie tylko losy pracowników, ale również klientów. W każdym odcinku będziemy mieli do czynienia z innym bohaterem, który będzie gościem tytułowego hotelu. Pracowników renomowanego budynku interesuje także prywatne życie tymczasowych lokatorów. Dramatyczne przygody czasami przeradzają się w komiczne sytuacje.

Spot promujący serial:

Serial rusza wiosną br. i będzie emitowany przez stację Polsat w czwartki o 21-szej. Niewykluczone jest, iż produkcja ta pojawi się również w interaktywnej aplikacji ipla.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje