Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót dawnego kochanka

W 13. odcinku "Hotelu 52" gościnnie pojawi się Robert Gonera. Zagra Huberta Perskiego, byłego ukochanego Sary (Klaudia Halejcio)...

W Hotelu 52 pojawia się Hubert Perski (Robert Gonera). Jak się okazuje, to znajomy Sary (Klaudia Halejcio) z przeszłości - a nawet ktoś więcej... To przez Huberta recepcjonistka wyprowadziła się z rodzinnego miasta. Kilka lat temu pracowała w jego biurze podróży.

Reklama

Wdała się z nim w romans, wabiona obietnicą, że Hubert ożeni się z nią. Niestety, piękne marzenia o wspólnym życiu u boku ukochanego mężczyzny szybko rozwiały się. Rodziców Sary odwiedziła żona Huberta z prośbą, aby zrobili porządek z córką, która wdaje się w romanse z żonatymi.

Ponieważ stare sentymenty wciąż są żywe, Huber zrobi wszystko, aby przekonać ukochaną do powrotu. Tomasz (Filip Bobek) bacznie obserwuje Huberta. Podskórnie czuje, że to jego rywal. Ostatecznie nie wytrzymuje z nadmiaru wrażeń, przez co dochodzi do rękoczynów...

Te wydarzenia będziecie mogli zobaczyć w 13. odcinku "Hotelu 52" (emisja w najbliższy czwartek, 29 listopada, o 21:00 na antenie Polsatu).

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Klaudia Halejcio | Filip Bobek | Robert Gonera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje