Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Potrafi walczyć

Jako gość serialowego hotelu ​Cezary Pazura okaże się dość kłopotliwy. Emerytowany wojskowy, którego zagra, będzie szukał idealnego narzeczonego dla córki. Prywatnie aktor także jest bezkompromisowy.

Cezary Pazura ma na koncie znakomite role w m.in. "Pierścionku z orłem w koronie", "Krollu" i w "Psach".

Reklama

- Trudno jest mi powiedzieć, który film jest dla mnie najważniejszy. W każdym zostawiłem kawałek serca - wyjaśnia.

Ma to od dziecka


Jednak największą popularnosć przyniosły mu kreacje komediowe.

- Rozśmieszanie to rzadka umiejętność, ale mnie od młodych lat przychodziło z łatwością - przyznaje aktor.

- Myślę, że dzięki temu zaskarbiłem sobie sympatię widzów.

Ponad 25 lat


Choć trudno w to uwierzyć, przed dwoma laty aktor świętował jubileusz 25. lecia pracy artystycznej. Uczcił to serią występów kabaretowych w największych miastach w Polsce. Jednak na ekranie widać go było nieco mniej. - Scenariusz musi mnie przede wszystkim zainteresować, a to nie jest takie proste, bo choć scenariuszy jest sporo, to większość z nich jest słaba - tłumaczył swoją nieobecność Cezary Pazura.

Rodzina najważniejsza

 Skupił się na pielęgnowaniu domowego ogniska. Z trzecią żoną - Edytą wychowuje dwójkę dzieci 4-letnią Amelię i Antoniego, który przyszedł na świat w lipcu ubiegłego roku. - Edyta przywróciła mi wiarę w miłość - mówi o żonie. Ich związek budził wielkie zainteresowanie plotkarskich portali i gazet, ale oni postanowili się tym nie przejmować. Kilka tygodni temu o aktorze zrobiło się głośno za sprawą afery z szantażystą, który wyłudzał od aktora pieniądze. - Oddając sprawy w ręce wymiaru sprawiedliwości, zdawałem sobie sprawę, że wystawiam się na ocenę i krytyczne komentarze w mediach. Jednak moje poczucie działania w słusznej sprawie, jak i niepoddanie się zaistniałej manipulacji było w mojej ocenie najlepszym wyjściem - wyjaśnił w oświadczeniu, które trafiło do mediów.

Wraca na plan

 - Jestem gotów, by znów stanąć przed kamerą na planie, usłyszeć magiczne słowo "akcja" - deklarował niedawno. Teraz zobaczymy go w roli jednego z gości serialowego "Hotelu 52". A już niebawem, ku radości swoich fanów, ponownie pojawi się na dużym ekranie. Na premierę czeka "Antyterapia" - komedia w reżyserii Bartosza Brzeskota, w której zagrał jedną z głównych ról.

JBJ ​

Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | seriale | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje