Hotel 52

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podwójna ciąża

W życiu pokojówki Joli (Magdalena Stużyńska-Brauer) z "Hotelu 52" zajdą poważne zmiany. Okaże się, że jest w ciąży. Czy w obliczu trudnej sytuacji w domu bohaterka ucieszy się z przyjścia na świat kolejnego dziecka?

Ponad miesiąc temu Marta Jarzębska, agentka Magdaleny Stużyńskiej-Brauer, potwierdziła informację, że aktorka spodziewa się dziecka. Będzie to jej drugi potomek. Ma bowiem już 5-letniego synka Brunona.

Reklama

A jak ciążę aktorki postanowili wykorzystać scenarzyści serialu "Hotel 52", w którym jedną z drugoplanowych ról gra właśnie Magdalena Stużyńska-Brauer?

- W trzeciej transzy produkcji moja bohaterka będzie spodziewała się dziecka - wyjawia artystka.

- Będzie to dla Joli wiadomość budząca mieszane uczucia. Z jednej strony poczuje wielką radość, z drugiej jednak przysporzy jej ona prawdopodobnie wielu zmartwień i kłopotów w przyszłości. Jak wiadomo, pokojówka nie może liczyć na wsparcie finansowe swojego męża alkoholika. Od zawsze była zdana na siebie. Bo kto zarobi na rodzinę, gdy ona będzie rodziła?

Magdalena Stużyńska-Brauer cieszy się z takiego obrotu spraw w wątku Joli. Jej zdaniem, w końcu w życiu jej bohaterki zacznie dziać się coś ciekawego, bo do tej pory pokojówka była traktowana głównie jako tło do wydarzeń.

- Oczywiście historia Joli nadal będzie poboczna, ale przynajmniej doda kolorytu do serialu - mówi aktorka.

- Co jeszcze wymyślą scenarzyści dla mojej postaci? Tego nie wiem. Pewne jest, że twórcy serialu będą chcieli zgrać jak najszybciej sceny ze mną, abym mogła spokojnie na pewien czas pożegnać się z produkcją.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje