Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 849
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podryw na rany

Mimo rany postrzałowej Kuba (Paweł Tomaszewski), bagażowy z "Hotelu 52", będzie czuł się doskonale. Bo jak tu nie cieszyć się z życia, gdy wszyscy wokół dbają, doglądają i pieczołowicie zmieniają opatrunki?

Przypomnijmy, że Kuba został postrzelony podczas zamachu na Jerzego Górskiego (Bronisław Wrocławski), wujka Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Jednak - mimo zaleceń lekarzy - nie będzie leżał spokojnie w łóżku, by wyleczyć rany. Dojdzie do wniosku, że potrzebuje pomocy przy zmianie opatrunku i w związku z tym postanowi odwiedzić personel hotelu.

Reklama

Natalia (Laura Samojłowicz) ulituje się nad poszkodowanym i udostępni mu pokój, w którym będzie mógł wygodnie się położyć i czekać, aż któraś z jego pięknych koleżanek opatrzy mu rany.

Wizyta Kuby w hotelu zbiegnie się w czasie z wieczorem panieńskim Agaty (Magdalena Górska), koleżanki Doroty (Olga Bołądź). Jedna z uczestniczek imprezy, Pati (Anna Buczek), odłączy się od grupy. W korytarzu wpadnie przypadkiem na Kubę. W rozmowie wyjdzie, że mieszkają w sąsiednich pokojach.

Bagażowy tanimi chwytami zwabi dziewczynę do siebie. Słuchając bohaterskiej opowieści Kuby o narażeniu przez niego życia, Pati zmieni mu opatrunek. W ramach wdzięczności chłopak zasypie ją pocałunkami. W takiej niedwuznacznej sytuacji parę zastanie Marta (Magdalena Lamparska). Wścieknie się nie na żarty na bagażowego.

Jak dalej potoczy się ta historia? Odpowiedź w 24. odcinku "Hotelu 52" (emisja w czwartek 11 listopada).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje