Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odeszła sama, nie została wyrzucona!

Magdalena Cielecka, czyli serialowa Iwona Szwed, menadżerka Hotelu 52, nie wystąpi w kolejnej odsłonie serialu. Powód?


W czerwcu tego roku informowaliśmy, że Magdalena Cielecka podczas oficjalnego bankietu z okazji zakończenia 5. sezonu serialu oficjalnie ogłosiła, że odchodzi z ekipy. Powodem tej decyzji była chęć dalszego rozwoju i otwarcie się na zmiany.

Reklama

Już wtedy spekulowano, że prawdziwa przyczyna rozwiązania kontraktu jest inną. Jak donoszą dzisiejsze serwisy plotkarskie i tabloidy, producenci serialu zrezygnowali ze współpracy z Cielecką z powodu jej... gwiazdorzenia na planie.

Z dobrze sprawdzonych źródeł wiemy, że informacja ta mija się z prawdą. Aktorka nie miała problemów z tym, że gra w serialu (w końcu "Hotel 52" nie jest jedyną produkcją, w jakiej możemy ją zobaczyć!).

W wywiadzie dla naszego portalu, kilka lat temu aktorka powiedziała, że z jej ust nigdy nie padły słowa o niechęci do występowania w serialach: - Nigdy nie mówiłam, że nie zagram w serialu. Mówiłam, że nie zagram w telenoweli, to dla mnie wielka różnica. Serial jest formą skończoną, nad którą pracuje się jak w filmie, a nie w nieskończoność nad tasiemcami - ucięła spekulacje Cielecka.

Chociaż wierni fani Magdaleny Cieleckiej nie zobaczą jej wiosną w roli Iwony Szwed, mamy dla nich dobrą wiadomość. Aktorkę będzie można oglądać w 6. serii "Czasu honoru", która na ekranach pojawi się jesienią 2013. Cielecka występuje też obecnie w serialu "Bez tajemnic", nadawanym przez kanał HBO.

Z ostatniej chwili!

Akson Studio zakończył produkcję serialu "Hotel 52". 29 listopada 2012 na antenie Polsatu został wyemitowany ostatni odcinek 6. transzy "Hotelu 52". Siódmy sezon, do którego powstały już nawet pierwsze próbne scenariusze nie zostanie zrealizowany.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Magdalena Cielecka | Czas honoru | Bez tajemnic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje