Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Obsypane... kwiatami

Zawsze na zakończenie zdjęć do kolejnej transzy serialu "Hotel 52" Rafał Królikowski, czyli konsjerż Michał Horwat, obsypuje swoje koleżanki z planu kwiatami.

To już tradycja, że Rafał Królikowski przychodzi na bankiety z okazji zakończenia zdjęć do kolejnego sezonu "Hotelu 52" z naręczem kwiatów.

Reklama

Sprawiedliwie rozdziela je pomiędzy panie, z którymi pracował na planie. Także tym razem aktor nie zawiódł! Każda z obecnych na bankiecie koleżanek Rafała dostała od niego śliczny bukiecik tulipanów.

Podczas trwania zdjęć do "Hotelu 52" aktorki i aktorzy nie mają zbyt wiele czasu na pogawędki.

Ciężko pracują, by podołać napiętemu harmonogramowi i skupiają się na rolach, by zagrać je najlepiej, jak potrafią. Kiedy jednak zdjęcia się kończą, korzystają z okazji, by spotkać się i w miłej, przyjacielskiej atmosferze celebrować finał kolejnych transz lubianego przez widzów Polsatu serialu.

W środę w warszawskim klubie "Muza" bawiło się większość gwiazd "Hotelu 52". Oprócz wymienionego już Rafała Królikowskiego na bankiecie pojawili się: Magdalena Cielecka, czyli Iwona Szwed, Magdalena Lamparska, czyli kelnerka Marta, Olga Bołądź, czyli recepcjonistka Dorota Kruszyńska, Jakub Mazurek, czyli barman Robert, Kamil Kula, czyli Igor Szwed, i inni.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z bankietu.

Sprawdźcie, jak gwiazdy "Hotelu 52" świętowały zakończenie pracy nad trzecią częścią serialu.

ŚwiatSeriali.pl prezentuje najnowszą galerię zdjęć z planu "Hotel 52"

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje