Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy sezon, nowi bohaterowie

W 5. sezonie "Hotelu 52" Natalia (Laura Samojłowicz) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski) w końcu będą parą! Ale ich miłość wystawiona zostanie na wiele prób. W hotelu pojawi się bowiem dawny przyjaciel Natalii - Marcin (Antoni Paradowski), który rozpocznie pracę na stanowisku konsjerża.W nowej serii "Hotelu 52" czeka nas sporo zmian... personalnych. Obok bohaterów, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić, pojawią się nowe postacie. Oprócz Marcina (Antoni Paradowski), który obejmie stanowisko konsjerża za Michała Horwata, do pracy w recepcji zostanie przyjęty nowy pracownik - Damian (Krystian Kukułka). Marta (Magdalena Lamparska) z kelnerki awansuje na stanowisko recepcjonistki. W życiu Artura (Krzysztof Kwiatkowski) sporo zamieszania wywoła Justyna (Marta Juras), a Iwona (Magdalena Cielecka) wpadnie w oko rezydentowi hotelu - Wiktorowi (Jacek Koman).

Reklama

Podobnie jak w poprzednich sezonach Hotel 52 odwiedzi mnóstwo gości. Wśród gwiazd, które oglądać będziemy w czwartki o godzinie 21 (już od 1 marca) na antenie Polsatu, znajdą się m.in. Jolanta Fraszyńska, Andrzej Młynarczyk, Piotr Gąsowski, Cezary Żak, Sławomir Orzechowski i Dorota Chotecka.

Polsat wyemituje 13 nowych odcinków swojego sztandarowego serialu. We wtorek w studiu, w którym realizowany jest "Hotel 52", odbyło się spotkanie z producentami i gwiazdami piątego sezonu. Mamy dla Was  fotorelację z tego spotkania. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć wszystkie znane i nowe twarze "Hotelu 52".Kim są nowi bohaterowie "Hotelu 52"?Marcin Zabielski (Antoni Paradowski) - przystojny, pewny siebie i zarozumiały dwudziestoparolatek, zajmuje miejsce Michała Horwata (Rafał Królikowski) i zostaje nowym konsjerżem. Ma bogate doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pracował w hotelach w Paryżu. Nigdzie jednak nie zagrzał miejsca dłużej niż 3 miesiące. To przyjaciel Natalii (Laura Samojłowicz) sprzed lat. Będzie stanowił zagrożenie dla Artura (Krzysztof Kwiatkowski) - widać, że czuje do Natalii coś więcej niż sympatię.

Damian (Krystian Kukułka) - nowy recepcjonista. Pilny i obowiązkowy. Budzi sympatię. Dla każdego gościa hotelowego ma dobrą radę. Już podczas pierwszego dnia w pracy wpadnie mu w oko Marta (Magdalena Lamparska). Chcąc zrobić na niej dobre wrażenie, będzie zachowywał się wyjątkowo szarmancko.

Kajtek (Gabriel Piotrowski) - nastoletni hip hopowiec, dorabiający w galerii malarskiej. Przypadek połączy jego losy z Natalią (Laura Samojłowicz). Sporo namiesza w jej życiu!

Justyna Werner (Marta Juras) - 28-latka, matka samotnie wychowująca córkę. Zgłosi się na stanowisko szefowej recepcji. Rozmowę kwalifikacyjną będzie przeprowadzał Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Już wkrótce wywróci życie Górskiego do góry nogami.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje