Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe oblicze Ryśka z "Klanu"

Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu "Hotel 52" pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!


Reklama


Po odejściu z "Klanu" i roli Ryszarda Lubicza, z którym był przez lata utożsamiany, Piotr Cyrwus zapowiadał, że "da trochę od siebie odpocząć". Jednak już niewiele później mogliśmy go widzieć eksperymentującego w nowej, komediowej roli w talk-show Szymona Majewskiego.

Niedawno też był wręcz nie do poznania, jako gangster występujący w spocie charytatywnym "Mafia dla psa", a filmik od razu podbił portale społecznościowe. Aktor przyznaje, że szuka swojego miejsca i tym chętniej eksperymentuje z różnymi rolami. Teraz będzie miał kolejną okazję do tego w gościnnym występie w "Hotelu 52"!

Nerwowy biznesmen

Piotra Cyrwusa zobaczymy już w trzecim odcinku nowej serii. - Gram Marcina Turowiaka, biznesmena troszkę nerwowego. Chce on przekazać synowi swoje przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze. Ale, jak to w życiu bywa, zdarzają się pewne niespodziewane okoliczności - tak mówi o swoim bohaterze aktor.

Ambitna córka

Te nieprzewidziane okoliczności to bunt dzieci. Syn Piotr (Bartosz Żuchowski), który zasmakował wolności na zagranicznych studiach, nie zamierza na stałe wrócić do kraju. Tym bardziej nie w smak mu plany, by zastąpić ojca w przedsiębiorstwie. O tej roli marzy natomiast córka Turowiaka (Paulina Komenda), on jednak nie wyobraża sobie, by kobieta mogła rządzić firmą, która od pokoleń należy do mężczyzn.

Za ambicjami córki stanie murem matka - w tej roli zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską. - Matka jest rozdarta między mężem szowinistą a dziećmi. Przypadnie jej trudna rola mediatora - wyjaśnia aktorka.  

WBS/AKPA

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Piotr Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje