Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nietypowe zaręczyny

W 2. odcinku "Hotelu 52", który Polsat wyemituje 8 marca, Artur Górski (Krzysztof Kwiatkowski) podaruje Natalii Lipskiej (Laura Samojłowicz) pierścionek z brylantem... Czy będą to oświadczyny?


Reklama

 
Miłość między Natalią i Arturem po prostu kwitnie! Każdą wolną chwilę para spędza razem. W pracy stale szukają ze sobą kontaktu. Najchętniej nie wychodziliby z łóżka... Górski postanowi podarować ukochanej pierścionek z brylantem. Niestety nie stać go na spektakularną biżuterię. Dlatego, oprócz pierścionka, kupi lupę - specjalnie do oglądania małego kamienia.


Natalia zwabiona przez Artura do restauracji nie będzie spodziewała się, że jej chłopak szykuje dla niej niespodziankę. Widząc pierścionek, od razu zapyta się, czy to zaręczyny.  - Na oświadczyny jeszcze za wcześnie - mówi Krzysztof Kwiatkowski. 


Artur liczy, że nowa praca na stanowisku konsjerża pozwoli mu na niezależność finansową, dzięki której będzie mógł obdarowywać ukochaną drogą biżuterią. - Dopiero wtedy pomyśli o małżeństwie - komentuje serialowy Artur.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama