Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 852
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika Mrozowska wraca do gry!

Wspaniała wiadomość dla fanów Moniki Mrozowskiej, czyli niezapomnianej Majki Kwiatkowskiej z "Rodziny zastępczej": aktorka dołączyła do obsady polsatowskiego serialu "Hotel 52". Sprawdź szczegóły!

Po zakończeniu emisji "Rodziny zastępczej" 31-letnia dziś Monika Mrozowska zagrała jedynie niewielką rólkę w serialu "Usta Usta". Teraz - po dwuletniej przerwie w pracy aktorskiej - wraca na plan jako niewidoma Aśka Zarańska w "Hotelu 52".

Reklama

Grana przez Monikę Mrozowską bohaterka jest bardzo wysportowana. Intensywnie przygotowuje się do udziału w maratonie. Scenarzyści postawią na jej drodze Artura Górskiego (Krzysztof Kwiatkowski), który dochodzi do siebie po postrzale, do jakiego doszło w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu.

Ujawniamy, że Aśka i Artur poznają się w siłowni To ona wyjaśni mu zasady panujące w tym miejscu i udzieli instrukcji, jak uruchomić bieżnię. W pierwszej chwili Górski nie zorientuje się, że dziewczyna nie widzi. Tym bardziej że będzie miał poważne problemy z dotrzymaniem dziewczynie kroku. Dopiero po treningu zauważy, że Aśka wspiera się na białej lasce i nakłada ciemne okulary. Czy Natalia (Laura Samojłowicz), ukochana Artura, będzie miała powody do zazdrości?

Dowiedz się więcej na temat: rodzina zastepcza | Monika Mrozowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje