Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosny trójkąt

Hotel 52 aż kipi od miłosnych uniesień. W 71. odcinku serialu Maciej (Łukasz Płoszajski) zostanie ukarany przez zdradzone ukochane, Kuba (Paweł Tomaszewski) mówi Marcie (Magdalena Lamparska) o swoich fantazjach, Robert (Jakub Mazurek) zabiera Beatę (Ada Fijał) na randkę.

W Hotelu 52 zjawiają się Maciej Smalik (Łukasz Płoszajski) i Agata (Maria Góralczyk). Mają zamiar spędzić trzy namiętnie dni w Warszawie. Niespodziewanie dla Smalika do hotelu przybywa Malwina (Aneta Zając) - jak się wkrótce okazuje, także i z nią spotyka się Maciek.

Reklama

Jak wiarołomny kochanek poradzi sobie z dwiema kochankami na raz? Będzie musiał mocno się gimnastykować, by prawda nie wyszła na jaw...

Beata (Ada Fijał) wpada na pomysł, aby oprócz realizacji zamówień gości restauracyjnych rozszerzyć zakres działania kuchni na usługi cateringowe. Natalia (Laura Samojłowicz) jest zachwycona, ale musi zapytać o zdanie Iwonę (Magda Cielecka). Beata obawia się, że menedżerka zaneguje każdy jej pomysł.

Kajtek (Gabriel Piotrowski) odwiedza Natalię w pracy. Zaprasza ją do klubu. Lipska tak oczarowała swoim głosem na poprzedniej imprezie znajomych Kajtka, że poprosili ją, aby zaśpiewała podczas ich występu.

Dochodzi o starcia między Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) i Kajtkiem. Górski twierdzi, że nowy znajomy nie ma prawa ingerować w prywatne życie Natalii. Kajtek z kolei jest dumny z siebie, że dzięki niemu Lipska zaczyna żyć na pełnych obrotach.

- Dziewczyna chce trochę wolności... Życia na obrotach. A nie tego człapania... w kapciuszkach - mówi Gabriel Piotrowski.

Tomek (Filip Boobek) jawnie ignoruje Sarę (Klaudia Halejcio). Jeśli się do niej odzywa, to tylko po to, aby ją skrytykować. Sara jest zdezorientowana - do tej pory zwykle mężczyźni okazywali jej zachwyt. Konsjerż zaczyna ją intrygować. Będzie grać w tę samą co i on grę.  

Beata idzie z Robertem (Jakub Mazurek) na randkę, z kolei Kuba (Paweł Tomaszewski) wyznaje Marcie (Magdalena Lamparska), że jego jedyną fantazją erotyczną jest uprawianie miłości na blacie hotelowej recepcji.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje