Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosna zasadzka!

Maria zwabia Tomasza do nowo wynajętego mieszkania. Tam kokietuje go i uwodzi. Konsjerż ulega dziewczynie i zaczyna ją namiętnie całować... Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku "Hotelu 52"? Sprawdźcie!
 

Maria zastawia zasadzkę na Tomasza

Reklama

Maria (Weronika Rosati) wynajmuje na kilka godzin mieszkanie. Dzwoni do Tomasza (Filip Bobek). Próbuje go ściągnąć podstępem - twierdzi, że znalazła dla siebie świetne mieszkanie do wynajęcia. Chciałaby poradzić się konsjerża.

Tomasz specjalnie urywa się z konferencji dla konsjerżów. Chce pomóc Marii. Im szybciej dziewczyna wyprowadzi się z Hotelu 52 i zniknie z oczu Sary (Klaudia Halejcio), tym szybciej zapanuje spokój spokojniej w związku Sary i Tomasza. Rusiecki nie zdaje sobie jednak sprawy, co naprawdę czeka go za drzwiami mieszkania...

Będąc już na miejscu, Tomasz ciekawie rozgląda się po mieszkaniu. Przystaje przy oknie - widok jest imponujący. Podchodzi do niego Maria. Oboje wspominają swoje mieszkanie w Paryżu, które miało podobny widok z okna. Maria wykorzystuje chwilę i zaczyna całować Tomasza...

Igor znów nie narzeka na brak powodzenia

Tosia (Anna Karczmarczyk) przeprowadza się tymczasowo do Marty (Magdalena Lamparska). Młoda rozwódka cieszy się, bo będzie miała towarzystwo i nie będzie musiała siedzieć sama w czterech ścianach. Wciąż bardzo przeżywa swoje rozstanie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

Marta angażuje się w przeprowadzkę. Pomaga przewieźć Tośce jej rzeczy. Irytuje się, gdy Tośka w każdym zdaniu wymienia imię "Igor". Marta, choć się do tego nie przyznaje, czuje się zazdrosna. Czy słusznie?

Zdradza i nieszczerość mają swoją cenę

W Hotelu 52 meldują się Maciej Knapik (Piotr Domalewski) i Joasia Drabik (Joanna Derengowska). Ta młoda para spotyka się w warszawskich hotelach, sporo czasu spędzając w łóżku... Okazuje się, że zakochany Maciej nie jest do końca szczery wobec Joasi. Knapik prowadzi podwójne życie. Ma żonę i syna. Co więcej - jego żona właśnie leży w szpitalu z kolejnym dzieckiem. Lada chwila urodzi.

Wie o tym matka Joanny - Alina (Marta Klubowicz). Gdy podstępem uda jej się pozbyć córki z pokoju Knapika, sama wkroczy do akcji. Dojdzie do konfrontacji matki z Maciejem. Alina zaszantażuje mężczyznę - albo powie całą prawdę żonie Macieja, albo Knapik najmniej bezboleśnie rozstanie się z Joanną. Knapik w obawie przed kompromitacją przed żoną i teściem, w którego w firmie pracuje, przystanie na warunki Aliny. Wpadnie na pewien niecodzienny pomysł rozstania z Joanną...

Kolejne kroki ku karierze

Do Hotelu 52 przybywa Martyna Mazur (Marianna Januszewicz), dziennikarka z pisma młodzieżowego "Hej Girl", aby przeprowadzić wywiad z Łukaszem (Maciej Musiał). Igor (Kamil Kula) prosi ją, by poczekała. Łukasz razem z Żenią (Sławomir Zapała) pojechali do hurtowni po ekskluzywne produkty spożywcze - zgodnie z wytycznymi Andrzeja (Marek Bukowski) hotelowa kuchnia ma przejść rewolucję i stać się wyjątkowo ekskluzywną. Martyna podrywa Igora ku wielkiemu niezadowoleniu Marty (Magdalena Lamparska).

Dziennikarka tłumaczy Łukaszowi, iż zgodnie z umową, którą podpisał z producentem programów kulinarnych, musi brać aktywny udział w ich promocji. Pierwsza propozycja to sesja zdjęciowa. Łukasz jest speszony całą sytuacją. Nie spodziewał się, że nagrania do programu będą wiązały się z tyloma działaniami niezwiązanymi bezpośrednio z kulinariami.

Andrzej coraz bardziej balansuje na krawędzi

Andrzej (Marek Bukowski) sprawdza wiarygodność Kubackiego (Piotr Jankowski). Okazuje się, że z jego pomocą jeden z ekskluzywnych hoteli warszawskich świetnie prosperuje. Poczynione w nim inwestycje szybko się zwracają. Andrzej coraz poważniej podchodzi do pomysłu, aby zamienić Hotel 52 w luksusową bazę noclegową.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Filip Bobek | Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje