Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lider Comy hotelowym gościem

Piotr Rogucki zamieszka w "Hotelu 52" już w najbliższym odcinku. Zagra on... milionera!

Kuba (Paweł Tomaszewski) i Marta (Magdalena Lamparska) oczekują wizyty akwizytora Henia (Piotr Rogucki - wokalista zespołu Coma), przysłanego do Hotelu 52 przez znajomych Kuby. Zamieniają jeden z pustych pokoi w nielegalny jednodniowy sklep z tanią konfekcją i kosmetykami. Do pokoju ustawia się ogonek pracowników.

Reklama

W tym samym czasie w hotelu zatrzymuje się Mariusz Skalski (Piotr Grabowski), milioner i właściciel firmy odzieżowej. Zatrzymał się w Warszawie w drodze z wakacji w ciepłych krajach, aby spotkać się z agencją reklamową, która chce go namówić na kampanię. Skalskiemu giną na lotnisku walizki, idzie więc na spotkanie w japonkach, podkoszulku i bermudach. Pracownicy agencji nie rozpoznają w nim milionera. Skalski ma okazję usłyszeć, co mówią o nim ludzie za jego plecami. Jest śmiertelnie obrażony.

Skalski wpada na biednego handlarza Henia. Proponuje mu zamianę ról. Na jeden dzień Henio ma stać się bogatym właścicielem dużej firmy odzieżowej, on skromnym akwizytorem. Skalski chce w ten sposób utrzeć nosa zarozumialcom z agencji reklamowej.

Iwona (Magdalena Cielecka) po kłótni z Igorem (Kamil Kula) jest kompletnie rozbita. Oczekuje wsparcia Michała (Rafał Królikowski), ale on po raz kolejny jedzie do Szczecina spotkać się z córką i byłą żoną. Julka (Justyna Wasilewska) namawia Igora, żeby odpuścił sobie dziś pracę i spędził z nią romantyczny dzień. Po włamaniu Natalia (Laura Samojłowicz) zamieszkuje w hotelu. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) jest przekonany, że spała z Tomkiem (Marcin Bosak). Zazdrość Artura uniemożliwia spokojną rozmowę.

Do hotelu przyjeżdża Tomek z kompletem kluczy do nowych zamków i papużkami nierozłączkami. Artur jest kompletnie skołowany. Coraz bardziej oddala się od Natalii.

Dorota (Olga Bołądź) nie może przegapić takiej okazji. Organizuje romantyczny wieczór...

Igor (Kamil Kula) w tajemnicy przed Iwoną dzwoni do jej matki, a swojej babki. Zaprasza ją do Warszawy.

Gościnnie w odcinku wystąpi również Joanna Drozda.

Emisja 2. odcinka trzeciej serii "Hotelu 52" już 3 marca.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | Piotr Rogucki | Laura Samojłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje