Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejni goście, nowe tragedie

21 kwietnia w "Hotelu 52" zameldują się Anna Guzik i Kinga Ilgner. Grzegorz Łukawski przygotuje niespodziankę dla pań - występ chippendale'a, w którego wcieli się Leszek Stanek!

Iwona (Magdalena Cielecka) organizuje w hotelowej restauracji spotkanie swojej szkolnej grupy teatralnej. Zjawiają się starzy znajomi - wśród nich Ewa (Anna Guzik) i Danka (Kinga Ilgner). Ta druga z byłych przyjaciółek zamęcza wszystkich opowieściami o swoich sukcesach finansowych. Nieoczekiwanie na spotkaniu pojawia się Andrzej (Marek Bukowski), który też przez pewien czas brał udział w zajęciach szkolnego teatru. Danka reaguje agresją, zarzuca dawnemu koledze, że swoimi lekkomyślnymi decyzjami finansowymi skomplikował życie jej syna.

Reklama

Tymczasem Maciek (Grzegorz Łukawski), licealny wesołek zapowiada niespodziankę dla pań - występ profesjonalnego chippendale'a (Leszek Stanek). Arek jest trenerem fitness i dorabia sobie jako chippendale, aby spłacić kredyt mieszkaniowy, w który wrobiła go matka. Nie ma pojęcia, że podczas jego najbliższego występu, będzie miał okazje przed nią zatańczyć i niespodzianka okazuje się szokiem. Opadają odświętne maski, przywdziane na spotkanie po latach...

Hotel żyje wykrzyczaną w kłótni tajemnicą Iwony, a Kuba (Paweł Tomaszewski) wypytuje Igora (Kamil Kula), czy to znaczy, że Michał (Rafał Królikowski) jest jego ojcem.

Dorota (Olga Bołądź) jest wdzięczna Robertowi (Jakub Mazurek), że o nic nie pytając, zaproponował jej nocleg u siebie, po tym jak ostatecznie rozstała się z Arturem.

Natalia (Laura Samojłowicz) proponuje Arturowi (Krzysztof Kwiatkowski) ponowne zamieszkanie u niej, ale Artur waha się. Nadal ciąży mu sprawa Tomka (Marcin Bosak), bo Natalia nie wie, jak ma powiedzieć Tomkowi, że okłamywała go również w kwestii swoich uczuć. Artur decyduje się załatwić to za nią. Dochodzi do otwartej konfrontacji. Tymczasem podczas spotkania szkolnej grupy teatralnej Iwona dowiaduje się, jakim szokiem dla Andrzeja było jej zniknięcie przed laty, jak bardzo czuł się przez nią odrzucony. Michał pojawia się w hotelu, by przeprosić Iwonę za wszystko. Staje oko w oko z Andrzejem, którego przerosło spotkanie z kolegami sprzed lat.

Emisja 9. odcinka trzeciej serii "Hotelu 52" już jutro o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje