Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 849
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotelowy konflikt

Dołączenie do zespołu nowej szefowej sali (Ada Fijał) wywoła niemałe zamieszanie. Hotel 52 będzie huczał od plotek, a niczemu winna Beata będzie na językach personelu. Czy bohaterka wytrzyma presję?


Reklama

Dochodzi do pierwszego starcia między Lucy (Lucyna Malec) a Beatą (Ada Fijał). Szefowa house-keepingu czuje, że jej pozycja może być zagrożona. Beata nie tylko jest zaradna i przedsiębiorcza, ale w przeciwieństwie do Lucy wzbudza także zaufanie i sympatię.

Męska część personelu kuchennego wręcz ubóstwia nową pracownicę, czego nie można powiedzieć o Lucy, znanej z niewyparzonego języka i zamiłowania do intrygowania. Beata musi stale konfrontować się z jeszcze jedną osobą - a konfrontacja ta jest dla niej wyjątkowo trudna i bolesna. W Hotelu 52 coraz częściej pojawia się Andrzej (Marek Bukowski).

Ciągła styczność z byłym mężem spowoduje, że Beata czuje się zmuszona, aby kolejny raz stawić czoła niewesołej przeszłości... Dla nowej szefowej sali równie trudny jest także kontakt z Iwoną. Podejrzewa, że Szwed może nie zgadzać się na współpracę z byłą żoną własnego męża.

Obawia się ponadto, że menedżerka Hotelu 52 zrobi wszystko, aby doprowadzić do jej odejścia. Czy jej przypuszczenia okażą się prawdą?

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | Ada Fijał | Lucyna Malec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje