Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 871
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hotel 52": Przystojniak się żeni, czyli jesienne finały sezonów!

To już koniec jesiennej ramówki, której seriale bawiły, zaskakiwały, czasem wręcz przerażały. Zobaczmy, co stanie się w ostatnich odcinkach "Hotelu 52" i innych najpopularniejszych seriali!

"Hotel 52"

Koniec siódmego sezonu będzie emocjonujący. Po incydencie w parku Igor (Kamil Kula) jest wściekły. Marzena (Aleksandra Popławska) zabrała Krzysia (Kacper Janik) i od trzech dni nie daje znaku życia.

Reklama

Dramatycznie będzie także u Andrzeja (Marek Bukowski), który zostaje zatrzymany przez policję! Dodatkowo Iwona (Magdalena Cielecka) wyjeżdża do Sopotu z zamiarem złożenia pozwu o rozwód. Do załamanego Igora niespodziewanie zadzwoni Marzena i postanowi pomóc jego ojcu.

Tymczasem w Hotelu 52 ma odbyć się wesele Nataszy i Mikołaja Filipowiczów (Katarzyna Figura i Krzysztof Stelmaszyk). Przez niesnaski rodzinne, narzeczeni odwołują uroczystość.

Z nieoczekiwanego zrządzenia losu postanawia skorzystać Tomasz (Filip Bobek). Zwołuje cały personel do kantyny wypełnionej weselnym jedzeniem i... oświadcza się zaskoczonej Sarze (Klaudia Halejcio). Gdy dziewczyna ochłonie po pierwszym szoku, wypowie tylko jedno słowo... "tak"!     

Niestety, widzowie nie dowiedzą się, jakie będą dalsze losy bohaterów serialu. "Hotel 52" znika bowiem z anteny! Sprawdź szczegóły!

"2XL"

Będzie się działo! W ostatnim odcinku serialu będziemy świadkami aż dwóch, dosyć niezwykłych randek... Ale po kolei. Najpierw Bożena (Ewa Kaim) da się zaprosić Adamowi (Jan Wieczorkowski) na, jak przypuszcza, kolację w ekskluzywnym lokalu. Adam rozwieje jej nadzieje, gdy poprowadzi ją na spacer bulwarami wiślanymi pełnymi... komarów. Świętować będzie też Agata (Elżbieta Romanowska) z Robertem (Piotr Stramowski), wobec którego wycofano pozew o pobicie. Czy zapalony rowerzysta namówi w końcuAgatę na przejażdżkę? Natomiast w laboratorium dojdzie do awantury między Igorem i Alkiem (Bartłomiej Nowosielski i Piotr Rogucki, zdj. w kółku). Igor wyjawi publicznie, że to Alek podmienił próbówki w zakładzie Agaty...    

"Prawo Agaty"

Trzynasty odcinek 4. serii wcale nie rozwiąże wszystkich dylematów bohaterów. Tylko jedno jest pewne, do Warszawy, już na dobre, wróci Dębski (Leszek Lichota). Problemy natomiast będzie miał inspektor Majewski (Mirosław Baka). Jednak obroną przed oskarżeniami o nadużycie siły zajmie się Agata (Agnieszka Dygant). Nieoczekiwanie świadkiem prokuratury będzie żona inspektora - Marta (Renata Dancewicz). Niełatwo będą mieli także Gawronowie (Daria Widawska i Tomasz Karolak). Dorota nie wie, co zrobić, czy wyjeżdżać z dziećmi za mężem do Londynu, zostawiając swoją kancelarię, czy rozczarować Wojtka...     

"rodzinka.pl"

Warto jeszcze raz podkreślić, że wbrew plotkom, serial nie kończy się na 5. serii! W finałowych odcinkach (6 grudnia TVP wyemituje dwa) zastaniemy przy Wigili rodzinę Boskich, a także dziadków (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński), Marię (Agata Kulesza), Marka (Jacek Braciak), Bola (Daniel Dziorek) i Magdę (Olga Kalicka). Będzie magicznie, pięknie i... gwarnie.   

"Lekarze"

Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) postanawiają wrócić do siebie. Wspólnie opiekują się Kubą, synkiem Kellera i Olgi (Magdalena Boczarska). - Niestety, szczęśliwe chwile przerywa informacja o chorobie ojca Kellera - zdradza Dorota Chamczyk, producentka serialu. Chirurg bez chwili wahania wsiada do samochodu i rusza w podróż do Szwajcarii, by wesprzeć bliskich w trudnych chwilach. Nieoczekiwanie dochodzi do wypadku. Maks zostaje poważnie ranny...     

Maria namawia synów, by jak najszybciej wyjechali z Polski. Sama musi zająć się umierającym Janiszem. Rainer liczy, że Woźniak podzieli się z nim dolarami. Przy okazji zemszczą się na Emilii i Karkowskim. Michał odkrywa, że plecak z pieniędzmi został skradziony. Otto planuje popełnić samobójstwo...

Więcej spoilerów na temat zakończenia "Czasu honoru" znajdziecie TUTAJ!

W ostatnim odcinku tej serii fanów serialu czeka ogromne zaskoczenie - Orlicz (Antoni Pawlicki) trafi do więzienia. Dlaczego? Sprytny policjant będzie udawał płatnego zabójcę, który został skazany na wieloletnią odsiadkę. Za kratkami spróbuje zbliżyć się do niejakiego Zacha (Dariusz Toczek), który pomagał w organizowaniu zamachów bombowych na przedsiębiorców. Policjant dowie się, że przestępca ukrył gdzieś swoje łupy. Odkryje też, że cała sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, a zamachowiec toktoś więcej niż tylko pomocnik... Wkrótce Orlicz zorganizuje sobie i skazanemu ucieczkę z więzienia. Będzie miał nadzieję, że Zach doprowadzi go do swojej kryjówki. Wcześniej więźniowie trafią do domu Orlicza, który zostanie zamieniony w przestępczą melinę. Przywitają ich Puchała (Ireneusz Czop) i Alex. Czy przestępca odkryje mistyfikację? Niestety, okaże się sprytniejszy od funkcjonariuszy. W pewnym momencie Orlicz i Lucyna (Magdalena Walach) znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.      


MSOB, MR, WBS    

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje