Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hotel 52": Igor i Marta zostaną parą?

Choć Marta dopiero co rozwiodła się z Kubą, już szuka sobie nowego obiektu westchnień. Czyżby romans z Igorem miał być lekarstwem na złamane serce? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku!


Nowa sympatia Igora?

Reklama

Igor (Kamil Kula) nie do końca radzi sobie z godzeniem pracy i ojcostwa. Na dodatek mąż opiekunki miał zawał i Szwed musi znaleźć kogoś w zastępstwie. Odwiedza go Marta (Magdalena Lamparska) z torbą pełną zakupów. Bez słowa zabiera się za sprzątanie panującego wszędzie bałaganu.

Próbuje wypytać Igora o Marzenę (Aleksandra Popławska). Okazuje się, że w ogóle nie interesuje się Krzysiem (Kacper Janik). Na dodatek wyjechała z kraju, bez uregulowania spraw prawnych - Igor nie jest prawnie ani ojcem, ani opiekunem Krzysia. Dlatego nie pomoże posłać chłopca do żłobka.

Musiał gwiazdą kulinarnego show?

Do Łukasza (Maciej Musiał) przychodzi reżyser (Rafał Mohr) z polecenia kucharza Vincenta (Marcin Przybylski). Planuje zrealizować cykl 10-minutowych programów kulinarnych emitowanych w programie śniadaniowym.

Uważa, że Łukasz ma w sobie to "coś", co ludzie kochają. Nagranie z jego udziałem, w którym parodiował znanych kucharzy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czy Łukasz zdecyduje się na nową pracę?    

Niechciana ciąża u Ścibakówny

Magda (Julia Rosnowska) i Dorota (Beata Ścibakówna) rozmawiają przy kawie w restauracji Hotelu 52. Magda jest opanowana i pełna nadziei, z kolei Dorocie, jej matce, z ledwością udaje się opanować zdenerwowanie.

Magda od lat stara się o dziecko - wciąż bezskutecznie. Wszelkie sposoby leczenie niepłodności spełzły na niczym. Nie poddaje się jednak. Obecnie leczy się u uznanego profesora. Wierzy, że jemu uda się spełnić jej największe marzenie.

Podczas rozmowy Dorota nagle wybiega z restauracji. Od rana źle się czuje. Podejrzewa, że to niestrawność. Już wkrótce odkryje, że to nie zatrucie pokarmowe męczy ją od rana, lecz... ciąża.

Dorota jest załamana. Nie dość, że ma 45 lat i nie planowała późnego macierzyństwa, to nie wie, jak oznajmi tę wiadomość swojej córce, która po prostu marzy o dziecku. Szczególnie gdy okaże się, że kolejna terapia nie przyniosła oczekiwanych rezultatów...

Emisja 2. odcinka 7. serii "Hotelu 52" w czwartek - 12 września, o 21.00 w Polsacie. Zapraszamy do oglądania!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje