Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Hotel 52": Andrzej w tarapatach, Igor między młotem a kowadłem...

Kłopoty u ojca: Andrzej odkrywa, że firma Edyty nie istnieje! Nie wie, co ma zarobić... I problemy u syna: Nagły powrót Marzeny wywraca życie Igora do góry nogami. Czy kobieta będzie chciała mu odebrać dziecko? Zapraszamy na 88. odcinek "Hotelu 52", a w nim...

  Powrót Marzeny wywraca do góry nogami życie Igora

Reklama

Andrzej (Marek Bukowski) chodzi od rana wściekły. On także przeżywa nagły powrót Marzeny (Aleksandra Popławska). Domyśla się, że Marzena przyjechała po dziecko. Rozmowę ojca z synem (Kamil Kula) przerywa telefon. Dzwoni Marzena. Prosi Igora o spotkanie. Szwed natychmiast się zgadza.

Rozmowa Igora z Marzeną przebiega w nieprzyjemnej atmosferze. Igor nie potrafi ukryć żalu, jaki ma do byłej partnerki. Nie zamierza oddać Krzysia (Kacper Janik). Złość przysłania rozsądek - Marzena jest przecież matką dziecka. W każdym momencie może zabrać chłopca i zniknąć z życia Igora.

Tosia (Anna Karczmarczyk) zauważa, że spotkanie z Marzeną to dla Igora duże przeżycie. Przeczuwa, że w głębi serce Szwed nadal kocha Marzenę. Informuje go, że nie powinni się ze sobą spotykać.

Leszek zazdrości Łukaszowi sławy

Martyna (Marianna Januszewicz), dziennikarka pisma młodzieżowego "Hey girl", przychodzi do Łukasza (Maciej Musiał) z bardzo interesującą propozycją - młody kucharz miałby poprowadzić kulinarne show na balu charytatywnym dziennikarzy. To dla niego duże wyróżnienie, ponadto szansa na poznanie wielu wpływowych osób z branży. Niestety, próby odbywają się za cztery godziny, dokładnie w czasie pracy Łukasza. Chłopak musi wziąć wolne.

Leszek (Jakub Mazurek) robi Łukaszowi awanturę, wymyślając mu od "gwiazdorów". Nie zgadza się, aby chłopak zwolnił się z pracy. W kuchni robi się na tyle gorąco, że Tomasz (Filip Bobek) musi interweniować.

Łukasz podejrzewa, że szef kuchni robi mu pod górkę z zazdrości. Czuje się rozdarty - powinien wypełniać polecenia Leszka, z drugiej strony obawia się, że koło nosa przejdzie mu życiowa okazja.

Olszówka przedawkowała środki uspokajające

Gośćmi Hotelu 52 są Dorota Madejska (Edyta Olszówka) i jej 10-letni syn Paweł (Filip Szczepkowski). Dorota umówiła się w hotelowej restauracji na ważne spotkanie z klientem. Od tego spotkania wiele zależy - może podpisać umowę na ciekawy i lukratywny projekt. Pawełek wierzy w swoją matkę. Dodaje jej otuchy i wspiera. Jak na 10-latka zachowuje się niezwykle dojrzale.

Dorota zajmuje się projektowaniem i przebudowywaniem przedwojennych budynków. Kilka lat temu mąż zostawił ją dla innej kobiety. Do tej pory nie pogodziła się z jego stratą. Żal zamieniła w nienawiść. Co więcej, nie pozwala Pawłowi na kontakt z ojcem.

Osobliwe zachowanie Doroty rzuca się w oczy personelowi Hotelu, a także i gościom. Dorota nie radzi sobie z emocjami i stresem. Bierze tabletki uspokajające, często przyjmuje zbyt duże dawki. Marta (Magdalena Lamparska) i Sara (Klaudia Halejcio), widząc zataczającą się Dorotę, od razu posądzają ja o spożycie alkoholu.

Po zażyciu zbyt wielu tabletek uspokajających Dorota nie jest w stanie podnieść się z łóżka. Pawełek wpada w panikę - wie, jak ważne jest spotkanie z klientem. Dzięki pracy matka mogłaby zająć czymś myśli i nie popadałaby w stany depresyjne. Chłopiec postanawia zejść do restauracji, odszukać klienta, pokazać mu projekty wykonane przez matkę i za wszelką cenę zatrzymać, póki Dorota nie dojdzie do siebie i nie stawi się na spotkaniu.

Zniecierpliwiony klient (Andrzej Deskur) odprawia Pawełka. Załamany chłopiec wraca do pokoju. Zastaje nieprzytomną matkę. Na pomoc przybiegają Tomasz (Filip Bobek) i Jola (Magdalena Stużyńska-Brauer). Nie wiadomo, czy Dorota z tego wyjdzie...

Andrzej odkrywa straszną prawdę

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) dzwoni do Andrzeja (Marek Bukowski). Okazuje się, że firma, której przedstawicielką jest Edyta (Karolina Nolbrzak), nie ma swojego oddziału w Warszawie. Nikt z osób pracujących w European Quick Trip nie kojarzy nazwiska Edyty. Oniemiały ze zdumienia Andrzej nie wie, co powiedzieć. Natychmiast dzwoni do Janickiej w celu wyjaśnienia - w jego przekonaniu - nieporozumienia. Edyta nie będzie miała siły więcej kłamać.

Edyta odwiedza Aleksandra (Peter Lucas) w jego gabinecie. Przypadkiem i zupełnie nieświadomie dla rozmówcy staje się świadkiem jego rozmowy z Kubackim (Piotr Jankowski). Dowiaduje się, że za tragiczną śmiercią jej męża i syna stoi nikt inny jak... Aleks.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje