Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy kręcą seriale w wakacje

Ulubione seriale Polaków niebawem się zakończą. Latem będzie można oglądać jedynie powtórki. Nie trzeba się jednak martwić, bowiem w wakacje będą kręcone nowe serie. "Przepis na życie", "Hotel 52" czy "Komisarz Alex" wrócą na ekrany jesienią.

Za kilka dni rozpoczną się zdjęcia do szóstej już serii "Hotelu 52".

Reklama

"Decyzją Polsatu powstanie VI transza serialu "Hotelu 52". Kto zagra w najnowszej serii, tego na razie produkcja nie zdradza. Obecnie trwają prace przygotowawcze do rozpoczęcia zdjęć, które zaplanowano wstępnie na połowę czerwca 2012 roku" - napisała na swoim facebookowym profilu firma Akson Studio, która produkuje "Hotel 52".


Akson odpowiedzialny jest także za produkcję serialu "Przepis na życie", do którego zdjęcia również rozpoczną się w czerwcu. Jak poinformowali producenci, połowa akcji czwartej już serii, przeniesie się do słonecznej Toskanii. Widzowie znów będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów, w których wcielają się m.in.: Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Dorota Kolak i Aleksandra Radwańska.

Od 27 kwietnia realizowane są także zdjęcia do piątej serii "Czasu honoru". W tej części zobaczymy powojenną Warszawę. Zdjęcia potrwają do połowy sierpnia tego roku.

"To jest już piąta transza i kolejna okazja do spotkania ze wspaniałymi ludźmi. W tej odsłonie dołączą do nas m.in. Magdalena Cielecka i Jan Frycz. To cudowne. Zdjęcia do tego serialu, to zawsze wyjątkowy czas" - powiedział PAP Life Jakub Wesołowski, któremu jak zwykle towarzyszyć będą m.in. Jan Wieczorkowski, Antoni Pawlicki i Maciej Zakościelny.

W wakacje ruszą także zdjęcia do drugiej serii "Prawa Agaty" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Towarzyszą jej m.in. Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska i Leszek Lichota. Aktorzy nie ukrywają radości z powodu ponownego spotkania się na planie. "Bardzo się cieszę. Będzie zabawnie, a moje sprawy będą tak, jak zazwyczaj, przeciwieństwem tego, co robią główni bohaterowie" - powiedziała PAP Life Daria Widawska.


Sympatię widzów zyskał także serial "Komisarz Alex" z główną rolą Jakuba Wesołowskiego. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii tego serialu, w którym grają także m.in. Magdalena Walach i Ireneusz Czop.


W wakacje będą trwały zdjęcia również do tak popularnych seriali jak m.in. "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe".


Emisje kolejnych transzy już jesienią 2012 roku.

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | Hotel 52 | Para na życie | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje