Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ekscentryczna Żmuda

W "Hotelu 52" zameldują się Marta Żmuda - Trzebiatowska i Michał Lewandowski. Zagrają właścicieli... psów.

Marta Żmuda - Trzebiatowka zagra Alicję, ekscentryczną właścicielkę Violci, suczki rasy owczarek szkocki. Alicja przyjeżdża do hotelu, aby przygotować pupilkę do prestiżowej wystawy psów. Jej nieznośne zachowanie i obsesja na punkcie Violci szybko dają się we znaki pracownikom hotelu. Alicja jest wyjątkowo cięta na Pawła (Michał Lewandowski), jednego z gości, który jechał z nią jednym pociągiem do Warszawy. Między tą dwójką dojdzie do wielu spięć, zwłaszcza że Paweł jest właścicielem Zbója, radosnego mieszańca. Nie trzeba dodawać, że Zbój i Violcia będą mieli się ku sobie. Jak na to zareagują ich właściciele?

Reklama

Alicja wyrusza do Warszawy na wystawę, która ma odbyć się następnego dnia. Violcia ma w niej zdobyć kolejny championat. Niestety, już w podróży przeszkadza im Paweł - młody weterynarz, który śmie mieć miejscówkę na miejscu, którym z Gdańska jedzie Alicja z Violcią. Wzajemna niechęć Pawła i Alicji rośnie, gdy okazuje się, że omyłkowo przydzielono im ten sam pokój w Hotelu 52. Wszystko wskazuje na to, że Violcia nie będzie w stanie wziąć udziału w wystawie...

Właścicielka mieszkania (Jolanta Żółkowska), które wynajmują Julka (Justyna Wasilewska) i Igor (Kamil Kula), wymawia im je od zaraz. Chłopak nie chce powiedzieć Iwonie (Magdalena Cielecka) o swoich kłopotach. Desperacko szuka jakiegoś lokum, przy okazji dowiadując się, że Artur (Krzysztof Kwiatkowski) zamieszkał z Natalią (Laura Samojłowicz), Dorota (Olga Bołądź) u Roberta (Jakub Mazurek), a Kuba (Paweł Tomaszewski) u Marty (Magdalena Lamparska). Tymczasem Tomek (Marcin Bosak) bombarduje Natalię SMS-ami i mailami z wyznaniami miłości. Najwyraźniej nie przyjmuje do wiadomości, że wszystko skończone. Anna (Dominika Bednarczyk) zaprasza Natalię na kawę, by przeprosić za swoje zachowanie. Podczas rozmowy Anna słabnie i zostaje odwieziona do szpitala.

Emisja 10. odcinka trzeciej serii "Hotelu 52" 28 kwietnia o godzinie 21.00

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska | Adam Lewandowski | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje