Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Egzaminy z uczuć

Życie osobiste dwóch głównych bohaterek popularnych seriali znajduje się na zakręcie. Jak dalej nim pokierują Natalia z "Hotelu 52" oraz Zosia z "Na dobre i na złe"? Czy coś poświęcą w imię miłości?

Kłamstwo w imię dobra ukochanej osoby, rozpad małżeństwa uchodzącego przez lata za wzorowe... Na ekranie - jak w życiu - wszystko jest możliwie! Igranie z losem W "Hotelu 52" Natalia będzie próbowała za wszelką cenę sprawić, żeby Artur odwzajemnił jej uczucie, nieświadoma faktu, że on - z miłości właśnie - coraz bardziej chce się od niej oddalić! Chłopak, który po strzelaninie, zgodnie z zaleceniami lekarza, prowadzić musi wcale niewesołe... życie staruszka - bez stresu, wysiłku i seksu - nie chce być dla Natalii obciążeniem. Ale nie chce też pogodzić się z diagnozą i zaczyna intensywnie ćwiczyć na siłowni, igrając z losem. Sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy (już w tym odcinku) Artur pozna niewidomą Aśkę (Monika Mrozowska)...

Reklama

Wielka sensacja!

Już w najbliższy piątek po wakacyjnej przerwie wróci "Na dobre i na złe". I na początek gorąca sensacja: Zosia rozstanie się z Kubą (Artur Żmijewski)! Czy uznany lekarz na stałe zostanie w Australii? A Zosia zwróci swe serce ku doktorowi Gawryle? Ostatnio Burscy przeżywali małżeński kryzys. Zosia (Małgorzata Foremniak) to kobieta, której trudno się oprzeć... Piękna pani doktor ma nowego adoratora, to dr Gawryło (Marek Bukowski).

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje