Hotel 52

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dostanie nauczkę za flirty

Maria Niklińska, czyli serialowa Agata Wilczyńska z "Klanu", umówi się na randkę, a nawet dwie, w Hotelu 52. Zrobi to jako niejaka Ada Wójcik, która szuka miłości w necie.

Ada Wójcik przyjedzie do Hotelu 52 pod pretekstem prezentacji polskich win. Chciałaby ubić interes z hotelowym barem. A przy okazji umówi się na dwie randki, dzień po dniu, z dwoma mężczyznami, których poznała na internetowych czatach.

Reklama

Niestety, dopadnie ją pech. Powód? Wskutek pomyłki obaj panowie zameldują się w hotelu w tym samym czasie.

Pierwszy z nich to Tymon (Sambor Czarnota), instruktor fitness, który może pochwalić się głównie swoimi przymiotami cielesnymi. Lecz do tego stopnia zakocha się w Adzie, że postanowi dla niej rozwinąć również swoje wnętrze i umysł.

Z kolei Marek (Marcin Korcz) jest wykładowcą filozofii. Adę rzuci na kolana swoim intelektem. A że zapragnie zaimponować jej także tężyzną fizyczną, zacznie intensywnie pracować nad tą sferą życia.

Zdradzamy, że panowie zorientują się, że Ada gra na dwa fronty i postanowią dać jej nauczkę. Jaką? Odpowiedź w czwartym odcinku "Hotelu 52" (emisja w czwartek 17 marca).

Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska | Hotel 52 | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje