Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 858
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dość tych kłamstw!

W trzecim sezonie "Hotelu 52" Igor Szwed (Kamil Kula) postanowi przeprowadzić dochodzenie w sprawie swojego pochodzenia. Kto tak naprawdę wydał go na świat? I co się dzieje z jego ojcem?

Gdy w finale poprzedniej serii Igor usłyszał od Anny Horwat (Dominika Bednarczyk), żony Michała (Rafał Królikowski), że Iwona (Magdalena Cielecka) wcale nie jest jego siostrą lecz matką, przeżył silny wstrząs. W nowych odcinkach będzie chciał potwierdzić prawdziwość tej sensacji. W tym celu sprowadzi do Warszawy Urszulę Szwed (Sławomira Łozińska), którą do tej pory uważał za swoją matkę... Wszystko zepsułaś Podczas konfrontacji, postawiona pod ścianą Iwona przyzna, że to ona jest prawdziwą matką Igora. Przy okazji dowiemy się, że Urszula to kobieta bardzo władcza i apodyktyczna. Gdy Iwona jako młoda dziewczyna zaszła w ciążę, matka wszystko za nią zaplanowała - i tak Iwona została siostrą własnego syna...

Reklama

Potem ciężko było wyplątać się z tego kłamstwa. Teraz Urszula będzie miała wielkie pretensje do Iwony. O co? Że zatrudniła Igora jako kierowcę!

- Chcesz, by skończył jako zwykły szofer? - wykrzyczy córce.

- Miał zostać wojskowym, ale ty wszystko zepsułaś! Dodajmy, że w trzeciej serii serialu zacieśnią się relacje Igora z prostytutką Julką (Justyna Wasilewska). Szwed uczyni z niej powierniczkę swoich sekretów. Z każdym odcinkiem będą stawali się sobie coraz bliżsi. Dziewczyna poprosi ojca, by wykorzystał swoje koneksje w świecie polityki i odnalazł tatę Igora (Marek Bukowski).

aim

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Kula | Magdalena Cielecka | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje