Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Andrzej wyemigruje z kraju?

Andrzej (Marek Bukowski) dowiaduje się przez telefon, że Iwona (Magda Cielecka) postanowiła przedłużyć pobyt w Niemczech. Wciąż czuje się potrzebna Igorowi (Kamil Kula). Wysocki jest zły. Ma dosyć życia na odległość.


Reklama

Marek Bukowski dołączył do obsady "Hotel  52" w 3. sezonie. Okazało się, że w czasach liceum jego bohater, Andrzej Wysocki i Iwona (Magdalena Cielecka) byli parą, a Andrzej jest ojcem jej syna, Igora (Kamil Kula).

W 4. sezonie Andrzej odzyskał dawną miłość i zbudował relacje z synem. Iwona została jego żoną. W 5. sezonie mimo problemów zawodowych był oparciem dla Iwony. Dzięki niemu Igor, który wcześniej w gniewie wyprowadził się od rodziców, wrócił do domu. Myślał o wyjeździe z kraju, bo nie widział przed sobą żadnych perspektyw.

Jednak w 6. sezonie to Iwona musiała wyjechać do Niemiec, aby pomóc synowi. Na początku 6. sezonu poznaliśmy byłą żonę Andrzeja, Beatę (Ada Fijał) - dołączyła do głównej obsady jako szefowa sali restauracyjnej. To dawno zamknięty rozdział, ale bardzo bolesny dla Beaty, co doprowadza do wielu spięć między byłymi małżonkami.  

Podczas nieobecności żony Andrzej czuje się w obowiązku dopełniania niedomkniętych przez nią spraw. Pomaga właścicielce hotelu w kwestiach papierkowych, które nie są jej mocną stroną - tym samym znalazł się w roli nieoficjalnego menedżera Hotelu 52. Z czasem zaproponuje Andrzejowi zastępstwo za Iwonę - na czas nieobecności menedżerki.

Andrzej źle znosi rozłąkę z Iwoną. Czy spróbuje zagłuszyć tęsknotę romansem? Dochodzi do wniosku, że musi walczyć o swoje szczęście. Dlatego postanawia pojechać do Niemiec, aby wesprzeć syna i zobaczyć się z Iwoną.

Na Natalii decyzja Andrzeja wywrze spore wrażenie. Sama zacznie się zastanawiać nad swoim życiem i życiowymi wyborami.

Czy Andrzej wyemigruje z kraju? Przekonamy się śledząc kolejne odcinki 6. sezonu "Hotelu 52" w każdy czwartek o godzinie. 21.00 na antenie Telewizji Polsat.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52 | seriale | Marek Bukowski | Magdalena Cielecka | Kamil Kula | Ada Fijał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje