Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 855
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bunt i tajemnica

W "Hotelu 52" sytuacja zaczyna się wymykać spod kontroli. Na domiar złego Natalię spotka osobista rozgrywka z demonami przeszłości. Zobacz co wydarzy się w nowym odcinku serialu.

Po wyrzuceniu nieuczciwego szefa, w kuchni hotelowej panuje chaos. Iwona próbuje znaleźć kogoś na to prestiżowe stanowisko, ale Natalia postanawia rozwiązać problem po swojemu. Zatrudnia Pawła Sadybę (Robert Kuraś), kolegę Kaśki. Trafia w dziesiątkę, ale załoga kuchni buntuje się przeciw nowemu szefowi. Przy okazji do restauracji trafia światowej sławy szef kuchni.

Reklama

W tym dniu w hotelu odbywa się także aukcja księgozbioru i pamiątek po nieżyjącej wybitnej aktorce.

Nieoczekiwanie pojawia się na niej dziadek Natalii, Wiktor Sempołowski (Witold Dębicki). Niemal natychmiast dochodzi do spięcia między wnuczką a dziadkiem. Natalia, próbując załagodzić sytuację, kupuje podczas aukcji pamiętniki aktorki, na których zależało dziadkowi.

Okazuje się jednak, że pamiętniki zawierają tajemnice, które godzą we wszystko, co kochał Wiktor Sempołowski. Natalia musi podjąć bardzo trudną decyzję, narażając się zarówno dziadkowi, jak i Iwonie. W patowej sytuacji z pomocą i wsparciem przychodzi jej Artur.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje