Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barman na wózku

Kuba Świderski, szerokiej widowni znany jako Norbert z "Klanu", przeżywa świetną passę. Nie dość, że w tym sezonie gra w "Czasie honoru" i "Przepisie na życie", to jeszcze dostał rolę w "Hotelu 52". Sprawdź, jaką!

Reklama

- W "Hotelu 52" gram postać skrajnie inną od moich wcześniejszych bohaterów - zdradza nam wzięty aktor. - To Jacek, młody chłopak na wózku inwalidzkim, który pragnie zostać barmanem. Chce być samodzielny i samowystarczalny.

Parę lat wcześniej miał wypadek, w wyniku którego został unieruchomiony. Może poruszać się jedynie na wózku inwalidzkim. Barmaństwo stało się jego wielką pasją. Los sprawi, że Jacek dostanie szansę, by spełnić swoje marzenia.

Na konkurs barmański, który odbędzie się w tytułowym hotelu, ma przyjechać dyrektor ośrodka szkoleniowego dla barmanów z Amsterdamu. Zwycięzcy gwarantuje jedno miejsce u siebie w szkole. A barman wykształcony w tak elitarnym miejscu nie będzie miał najmniejszego problemu ze znalezieniem pracy. Na to właśnie liczy Jacek, który chce normalnie żyć.

Na potrzeby tej roli Kuba Świderski musiał nauczyć się jeździć na wózku inwalidzkim.

- Tym środkiem komunikacji wyjątkowo ciężko jest się poruszać - mówi. - Nie wyobrażałem sobie, jakie to wyzwanie.

Odcinek z udziałem Kuby Świderskiego zobaczymy w czwartek 10 listopada.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje