Hotel 52

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 835
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bankiet pożegnalny

Serial "Hotel 52" gości na ekranach Polsatu już czwarty sezon. Nic więc dziwnego, że jego ekipa zgrała się tak bardzo, że co jakiś czas organizują bankiet.

Tym razem warszawskim Klubie Muza odbyła się bardzo kameralna impreza z udziałem twórców serialu oraz aktorów. Byli wśród nich m.in. Rafał Królikowski, Jakub Mazurek, Paweł Tomaszewski i Kamil Kula. Uchylili oni rąbka tajemnicy na temat tego, jak potoczą się losy ich bohaterów.

Reklama

"Niedawno w życiu Igora pojawiła się pewna piękna prawniczka. Jednak okazuje się, że dużo starsza Marzena jest mężatką, więc czeka ich wiele zawirowań. Chłopak będzie natomiast chciał wprowadzić porządek w życie swoich rodziców i na nowo ich zeswatać" - powiedział kreujący postać Igora Szweda Kamil Kula.

Nie zabrakło również aktorów, którzy zgodnie z założeniem serialu pojawiają się w nim jedynie gościnnie, by ubarwić scenariusz. Byli wśród nich m.in. Jakub Świderski i Kaja Paschalska. Na co dzień jesteśmy związani z "Klanem", ale gdyby była możliwość, by moja bohaterka została w "Hotelu 52" na dłużej, pewnie bym z niej skorzystała, ponieważ serialowa ekipa jest bardzo sympatyczna" - powiedziała aktorka.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje