Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 857
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Artur będzie miał rywala!

W życiu Natalii (Laura Samojłowicz) pojawi się kolejny przystojniak. Tomasz (Marcin Bosak) okaże się synem znanej dziennikarki interwencyjnej Olgi Malewicz (Małgorzata Potocka).

Natalia Lipska, właścicielka hotelu 52, najpierw pozna Olgę. Do ich pierwszego spotkania dojdzie w centrum handlowym. Połączy je incydent związany z pewną złodziejką. Obie bowiem nie pozostaną obojętne na sklepową kradzież i dzielnie przystąpią do interwencji. Gdy sprawa zostanie wyjaśniona przez policję, Natalia pójdzie z Olgą na kawę. Na koszt sklepu - w ramach nagrody za ujęcie złodziejki.

Reklama

W kawiarni Natalia i Olga przedstawią się sobie wzajemnie. Dziennikarka zaproponuje Lipskiej przejście na "ty", po czym pochwali się jej swoim dorosłym synem.

-Dobry chłopak, ale zupełnie nieprzewidywalny - stwierdzi dziennikarka.

- Jest tłumaczem symultanicznym z ambicjami do pracy w dyplomacji. Skończył trzydzieści lat, ale żeby pomyślał o rodzinie? O stabilizacji? Gdzie tam... Jest bardzo zapracowany i ciągle gdzieś się spieszy.

Jeszcze tego samego dnia Olga postanowi poznać Natalię ze swoim jedynakiem. Malewicz zrobi na Lipskiej dobre wrażenie. Przystojny, na luzie, ale jednocześnie modnie ubrany, wpadnie jej w oko od pierwszej chwili.

Czy dzięki Tomkowi Natalia zapomni o Arturze (Krzysztof Kwiatkowski)?


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje