Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 859
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Guzik odwiedzi hotel

Zorganizowane przez Iwonę (Magdalena Cielecka) spotkanie szkolnej grupy teatralnej będzie miało zaskakujący finał.

Na przyjęciu w hotelowej restauracji zjawią się dawni znajomi. Wśród nich będą Ewa (Anna Guzik) i Danka (Kinga Ilgner). Pierwsza z nich to wyjątkowo ciepła, sympatyczna osoba, której, niestety, życie nie oszczędzało. Mężczyzna, z którym była związana przez wiele lat, traktował ją podle, a w końcu zostawił.

Reklama

Jej przeciwieństwem jest Danka. Próżna i przeświadczona o swojej nieomylności, bardzo dba o reputację i... finanse. Apodyktyczna, zraża do siebie ludzi. Na spotkaniu będzie zadręczała znajomych opowieściami o swoich biznesowych sukcesach. Atmosferę postanowi ożywić dawny klasowy wesołek Maciek (Grzegorz Łukawski). Zorganizuje niespodziankę dla pań: występ Arka (Leszek Stanek). Chłopak, absolwent AWF i trener fitness, dorabia jako striptizer, by spłacić kredyt mieszkaniowy, w który wmanewrowała go matka. Pojawienie się Arka zaszokuje Dankę. Z twarzy uczestników spotkania w hotelu spadną odświętne maski.

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje