Reklama

Hotel 52

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Popielewicz w pozornie nowej roli

Reporterka wystąpi gościnnie w jednym z odcinków "Hotelu 52" . Rola nie wymaga od niej wielkiej kreacji aktorskiej, ponieważ celebrytka związana z Polsatem zagra w serialu... dziennikarkę.

Ciekawe, jak w jednym ze sztandarowych seriali Polsatu wypadnie Agnieszka Popielewicz, która na co dzień jest reporterką i prezenterką stacji. W "Hotelu 52" wcieli się w epizodyczną rolę dziennikarki przeprowadzającej wywiad z Iną Borucką (Ewa Kaim), gwiazdą fitness. Zobaczymy ją w 44. (5.) odcinku (emisja w czwartek 29 września).

Reklama

Iwona (Magdalena Cielecka), która stara się wykorzystywać każdą okazję, by wypromować hotel, udzieli zgody na nagranie w restauracji programu telewizyjnego z Iną w roli głównej. Dziennikarka próbując wytknąć propagatorce zdrowego stylu życia, że czasy swojej świetności ewidentnie ma już za sobą, będzie dość napastliwa w trakcie rozmowy z nią. Co i rusz rzuci kąśliwą uwagę w stylu: "prawda jest taka, że nie da się zatrzymać czasu", czy "nawet najzdrowsza dieta ani ćwiczenia nie uchronią nas przed starością", by w końcu sięgnąć po bardziej osobisty przytyk: "pani ostatni poradnik zalega na półkach".

Czy - znając dokonania Agnieszki Popielewicz - możemy spodziewać się, że wiarygodnie wypadnie w roli stanowczej, kąśliwej dziennikarki?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Popielewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje