Homeland

Homeland

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 88
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Homeland": Premiera 5. sezonu już dziś!

Terroryści wśród imigrantów w sercu Europy, w tle wojna wywiadów i zdrada. A to jeszcze nie wszystko...

Piąty sezon nie jest kontynuacją wątków znanych z poprzednich serii, stanowi bowiem całkiem nową historię.

Po czyjej stronie?

Zacznie się idyllicznie. Carrie Mathison (Claire Danes) po odejściu z CIA zamieszka w Berlinie z córeczką i ukochanym - Jonasem (Alexander Fehling).

Para pracuje dla fundacji Otto Düringa (Sebastian Koch). Ona odpowiada za bezpieczeństwo, on jest specjalistą od praw człowieka.

Sielanka się skończy, gdy ich koleżanka (Sarah Sokolovic) przyniesie ukradzione przez hakera tajne dane CIA o podsłuchiwaniu Niemców przez służby USA. Jonas zechce to nagłośnić, ale Carrie sprzeciwi się narażeniu interesów ojczyzny.

Reklama

Zadanie ponad siły

Mathison dodatkowo zajmie się ochroną szefa podczas jego wizyty w obozie dla uchodźców syryjskich. Zwróci się więc o pomoc do rezydentki wywiadu w Berlinie, Allison (Miranda Otto). Ona wyznaczy za to cenę - była agentka ma wydać CIA informatora fundacji.

"Rozwód" z SaulemCarrie będzie w kropce, zwłaszcza że nie może też liczyć na Saula (Mandy Patinkin), który nie wybaczył jej odejścia z Agencji.

Tymczasem Quinn (Rupert Friend) z polecenia Berensona będzie rozpracowywał grupy islamskich imigrantów, wśród których ukryli się terroryści oraz likwidować ludzi, którzy zagrażają bezpieczeństwu USA.

Pewnego dnia na tej liście znajdzie się Carrie, która w międzyczasie wpadła na trop rosyjskiego szpiega w berlińskiej placówce CIA...

WBS

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Claire Danes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy