Heroes

Herosi

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 97
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ujawniono, kto zginie

SPOILER! Od jakiegoś czasu było wiadomo, że z serialem "Herosi" pożegna się na dobre jeden z głównych bohaterów. Jesteście ciekawi, kto to będzie?


Reklama

W ubiegłym miesiącu pojawiła się plotka głosząca, że telewizja NBC zdecydowała się uśmiercić jednego z głównych bohaterów serialu "Heroes". Fani bezzwłocznie rozpoczęli dociekania, kogo dotknie ta przykra decyzja. Dyskusja między widzami była gorąca, ale w końcu hollywoodzki blog "Deadline Hollywood" ujawnił decyzję twórców serialu, tym samym kładąc kres naszej niepewności.

Według informacji strony, z serialem pożegna się Nathan Petrelli (Adrian Pasdar). A serwis "E!Online" dodaje, że dla aktora decyzja producentów była sporym zaskoczeniem. Nic dziwnego - Pasdar dowiedział się o niej czytając scenariusz kolejnego odcinka!

W zasadzie to śmierć Nathana nie powinna być wielkim zaskoczeniem. Ci z was, którzy śledzą na bieżąco rozwój wypadków w "Herosach", wiedzą (a ci, którzy tego nie robią, dowiedzą się czytając kolejne linijki), że ten bohater jest uśmiercany już drugi raz z rzędu - został zabity przez Sylara, a teraz Adrian Pasdar wciela się w mordercę, gdy ten przyjmuje postać swojej ofiary.

Trochę to zakręcone i , jak celnie zauważa dziennikarz z serwisu "TV.com", "jak długo można trzymać jedną z głównych postaci w ciele innej z głównych postaci"?


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje