Reklama

Heroes

Herosi

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 102
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kochliwa małolata

- Nienawidzę, gdy ludzie mówią, że szybko dorastam - powtarza w wywiadach Hayden Panettiere. Niestety, oczywistemu nie da się zaprzeczyć. Mało kto dziś rozpoznaje w pięknej dziewczynie i zadziornej nastolatce Maddie, 10-letnią córkę Ally McBeal.

- Nie lubię blogów i portali plotkarskich. Ludzie wypisują na nich straszne rzeczy. Jestem normalną osobą. To, że znalazłam się na świeczniku, nie znaczy, że jestem darem Boga dla świata. Dopiero się uczę i zdarza mi się popełniać błędy jak każdej innej nastolatce - odpowiedziała zapytana o swoje kochliwe serce wysłanniczce "Cosmopolitan". Na pytanie, który ze związków zaliczyłaby do błędów, uśmiechnęła się i zmieniła temat na ekologię. Aktorka i piosenkarka od lat działa w organizacjach walczących w obronie dzikich zwierząt. Nie obce są jej też kampanie społeczne - namawianie 18-latków do głosowania, dzieci do picia mleka i bycie ambasadorką organizacji zajmującej się ciężarnymi nastolatkami. Coś jednak jest na rzeczy, kiedy dziennikarka "Cosmopolitan" pytała aktorkę o związki. Kilka rzeczywiście ich było. Chyba najciekawszym jest ten najnowszy... ale zacznijmy od początku.

Reklama

Pierwszym medialnym chłopakiem Hayden był Ricky Ullman. Młody piosenkarz i aktor, a także młodzieńczą miłością aktorki. Spotykali się między 1999 a 2004 rokiem. Po dwuletnim okresie samotności spotykała się z gwiazdą MTV, Stephenem Colettim. byli razem do 2007 roku.

- Potrzebowałam powietrza i swobody - argumentowała kolejne zerwanie Hayden.

Potem w jej życiu pojawił się Milo Ventimiglia, a po nim - zaledwie na chwilę - Steve Jones. Plotka głosi, że zerwała z nim dla Jesse'go McCartney'a. Ten jednak zostawił w końcu Hayden dla swojej ex-dziewczyny, Katie Cassidy. Aktualnym chłopakiem aktorki jest mistrz świata w boksie, Władimir Władimirowicz Kliczko. Maleńka Hayden i dwumetrowy (bez dwóch centymetrów) bokser, stanowią... niezapomnianą parę.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje