Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 100
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmarł Eddie Driscoll. Sławę przyniosły mu serialowe hity

Zmarł Eddie Driscoll, aktor znany z takich seriali jak "Mad Men" czy "Ostatniego okrętu". O jego odejściu poinformował przyjaciel.

Nie żyje Eddie Driscoll

O śmierci aktora informuje "The Hollywood Reporter". Jak się okazuje, Eddie Driscoll zmarł w grudniu 2023 roku, jednak o jego odejściu dopiero teraz, po prawie dwóch miesiącach, poinformował amerykańskie media jego przyjaciel. Pogrzeb aktora odbył się w styczniu, jednak rodzina Driscolla utrzymała ten fakt w tajemnicy przed mediami. Driscoll od lat walczył z ciężką chorobą. Przyczyną śmiercią był jednak zator płucny. Mężczyzna miał 60 lat.

Eddie Driscoll: Grał w największych hitach

Eddie Driscoll zasłynął dzięki rolom w uznanych przez krytyków i widzów serialach. Wystąpił m.in. w "Mad Men" czy w "Seksie w wielkim mieście". Karierę rozpoczął w 1988 roku od występu w jednym z odcinków "Night Heat". Przez lata mogliśmy zobaczyć go w mniejszych lub większych rolach w takich produkcjach jak "Statek miłości", "Boston Public", "Diabli nadali", "Dowodach zbrodni", "24 godziny", "Medium", "Eli Stone", "Herosi" "Gotowe na wszystko", "Future Man".

Reklama

Ostatnim z seriali, w jakim pojawiał się przez dłuższy czas, był "Ostatni okręt" - produkcja ze znanym z "Chirurgów" Erikiem Danem w roli głównej. Driscoll wystąpił w siedmiu odcinkach. 

Eddie Driscoll urodził się 26 września 1963 roku w Nowym Jorku. Przygodę z aktorstwem zaczął na Uniwersytecie w Miami, a później uczęszczał do Burt Reynolds Institute for Film & Theatre - po jej ukończeniu kilkakrotnie współpracował z Reynoldse przy produkcjach filmowych. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy