HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Velma": Serial dla dorosłych ujawnia prawdziwe imię Kudłatego

Opublikowano plakaty promocyjne serialu HBO Max "Velma", które przywoływały zapomnianą cząstkę kanonu "Scooby-Doo": prawdziwe imię Kudłatego. To nie jedyna zmiana, którą widzowie zobaczą w serialu dla dorosłych.

"Velma" to serial z serii "Scooby-Doo", który ma nadać nowy kierunek historii i ukazać początki kultowych bohaterów. Historia Kudłatego będzie jedną z nich. Jego prawdziwe imię ujawnione w "Velmie" może być dla wielu zaskoczeniem, lecz tak naprawdę znane jest od wielu dziesięcioleci.

"Velma": O czym będzie serial?

"Velma" to animowany serial dla dorosłych, który będzie spin-offem "Scooby-Doo". Będzie pozbawiony niektórych elementów charakterystycznych, w tym kultowej furgonetki Mystery Inc., a nawet samego Scooby'ego. 

Na początku tego roku dyrektor wykonawczy Warner Bros., Tom Ascheim, wyjaśnił, że ta nowa historia rozgrywa się "w innym świecie" i przedstawia "cztery kluczowe postacie widziane z innej perspektywy" (za pośrednictwem The Mary Sue). W serialu skupimy się głównie na Velmie, ale znajdą się też Fred, Daphne i Kudłaty, który będzie nieco mniej rozpoznawalny zarówno pod względem wyglądu, jak i imienia.

Reklama

"Velma": Prawdziwe imię Kudłatego

Jedną ze zmian w serialu jest przedstawienie Kudłatego jako osoby kolorowej. Według plakatu promującego, będzie on również określany jego prawdziwym imieniem: Norville Rogers. 

Hardkorowi fani pamiętają, że jego nazwisko, Rogers, zostało ujawnione w komiksach Marvela o "Scooby-Doo" pod koniec lat 70. Jego imię, Norville, pojawiło się po raz pierwszy w serialu animowanym pod koniec lat 80. "Szczeniak zwany Scooby Doo", który przedstawiał głównych bohaterów jako małe dzieci. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Velma | Scooby-Doo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy