Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Twisted Metal": Szalona komedia akcji powróci! Co już wiemy?

"Twisted Metal" nie zwalnia tempa! Szalona komedia akcji powróci z kolejnym sezonem. Dobrymi wieściami podzielił się Anthony Mackie - odtwórca głównej roli i producent wykonawczy serialu. Co wiemy o nowy sezonie serialu?

"Twisted Metal": O czym jest?

"Twisted Metal" to historia outsidera, którego życie nabiera tempa, gdy dostaje zlecenie na transport tajemniczej paczki. Całość jest oparta na postapokaliptycznej serii gier o tym samym tytule. 

W pierwszym sezonie podążamy za Johnem Doe, gadatliwym outsiderem, który otrzymuje propozycję, która może całkowicie odmienić jego życie. W trakcie tej podróży poznaje Quiet (Stephanie Beatriz), bezwzględną złodziejkę samochodów, której ulubionym narzędziem jest topór. Postanawiają połączyć siły. Niestety, nic nie może pójść gładko, bo po drodze spotykają szalonego klauna Sweet Tootha, który po pustkowiach porusza się ciężarówką z lodami. Klaun staje się ich przeciwnikiem i ich drogi niejednokrotnie się przetną.

Reklama

"Twisted Metal": Co wiemy o nowym sezonie?

Informacje o przedłużeniu serii o kolejny sezon, otrzymaliśmy od Anthonego Mackie’go, który wciela się w główną rolę, a także jest producentem wykonawczym "Twisted Metal". Wiadomość potwierdził również showrunner serialu, Michael Jonathan Smith.  

"Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że możemy kontynuować historię Johna Doe, Quiet i Sweet Tootha, którzy stawiają czoła znajomym twarzom i nowym, ponurym wrogom w długo oczekiwanym turnieju "Twisted Metal". Wszystko jest gotowe i jestem podekscytowany możliwością powrotu w trasę z naszą gwiazdorską obsadą i ekipą" - podzielił się Smith. 

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery nowego sezonu "Twisted Metal", jednak raczej nieprędko się on pojawi. Pierwsza seria jest dostępna na platformie HBO Max.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anthony Mackie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy