Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Odwilż": Polski serial w HBO Max. Będzie hit?

Po miesiącach oczekiwań już wiadomo, że platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce już 8 marca 2022 roku. Tym samym HBO Max zastąpi HBO Go. Na platformie można będzie zobaczyć m.in. kolejną polską produkcję HBO - serial "Odwilż".

"Odwilż": Opis serialu

"Odwilż" to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE realizowana w Polsce. Za reżyserię odpowiada Xawery Żuławski, a za scenariusz Marta Szymanek. Szczecin, przełom zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę?

Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim - człowieka w momencie kryzysu.

Reklama

"To kryminał, ale to też love story o relacji matki i jej kilkuletniej córki. To historia o tym, że nawet tam gdzie jest mrok - możemy szukać życia. Tak jak robi to główna bohaterka w prowadzonym śledztwie. Bo finalnie to dzięki niemu przeżyje własną odwilż" - wyjaśnia Marta Szymanek, scenarzystka serialu.

"Odwilż": Nowy serial HBO z Katarzyną Wajdą

HBO Max: Co warto wiedzieć?

HBO Max będzie dostępny w Polsce na Dzień Kobiet. Lecz na specjalny prezent mogą liczyć nie tylko panie. Abonament HBO Max w marcu wyniesie 19,99 zł, lecz trzeba będzie utrzymać ciągłość subskrypcji, by móc stale cieszyć się tak niską ceną. Zniżkowa oferta obowiązuje do 31 marca. 

Po tej dacie regularny cena miesięcznego abonamentu HBO Max wyniesie 29,99 zł. Od kwietnia zostanie wprowadzona również możliwość wykupienia rocznego pakietu w cenie 234,99 zł. Jak informuje HBO, dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max. 

HBO Max w Polsce oficjalnie. Znamy ceny abonamentu i datę startu

HBO Max zamiast HBO GO: Co w ofercie?

"HBO Max oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie - filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci. Z radością potwierdzamy, że 8 marca HBO Max pojawi się także w Polsce i będzie to kolejny etap udostępniania serwisu nie tylko w całej Europie, ale także i poza nią" - powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA.

HBO Max, po raz pierwszy w ramach jednego serwisu, oferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i kultowe filmy oraz seriale uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original, w tym filmy Warner Bros. już 45 dni po ich premierze kinowej.

HBO Max w Polsce już 8 marca. Co w ofercie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Max: Seriale | Odwilż (HBO Max)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy