HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

HBO usuwa kolejne seriale. Które hity znikną z platformy?

Jak wynika z informacji zamieszczonych na portalu Wirtualnemedia.pl, platforma HBO Max zdecydowała się skasować dwa kolejne seriale. Tym razem chodzi o "Minx" i Love life". Skąd takie radykalne kroki?

"Minx" i "Love life" znikają z oferty HBO Max

Serial "Minx" to produkcja, która zadebiutowała w marcu tego roku. Serial, opowiadający o losach młodej, ambitnej feministki, która łączy siły z pewnym wydawcą, by stworzyć  pierwszy magazyn erotyczny dla kobiet, przypadła do gustu widzom na tyle, że ogłoszono zamówienie na drugi sezon. Teraz okazuje się jednak, że mimo planów realizacji kolejnej transzy, Warner Bros. Discovery zdecydował o kasacji serialu w ramach cięcia kosztów. 

"Cieszyliśmy się z dobrej współpracy z HBO Max i wciąż ściśle współpracujemy, aby znaleźć nowy dom dla serialu "Minx", aby obecni i nowi widzowie mogli kontynuować tę podróż z nami" - czytamy w oświadczeniu twórców.

Reklama

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, podobny los ma spotkać także serial "Love life". Informację o usunięciu produkcji ogłoszono rok po premierze drugiego sezonu, który zebrał pozytywne recenzje i został uznany za jeden z 20 najlepszych seriali 2021 roku. 

"Love life" to komediowa podróż od pierwszej miłości do tej ostatniej. W każdym sezonie produkcja śledzi poszukiwania miłości innego głównego bohatera, a każdy z odcinków przedstawia historię jednego z jego związków.

Sam Boyd, twórca serialu zapewnia, że szuka już dla swojej produkcji nowego domu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max: Seriale | Minx

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama