HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Harry Potter": Powstaną nowe produkcje z uniwersum? Pierwsze informacje

Ogłoszono, że powstaną kolejne dwa filmy z uniwersum "Harry'ego Pottera". Będą to historie na podstawie książki "Harry Potter i przeklęte dziecko". Producentka filmowa, związana z HBO Max Originals wypowiedziała na temat ewentualnych kolejnych produkcji.

"Fantastyczne zwierzęta" finansową klapą

Najnowszym filmem z uniwersum "Harry'ego Pottera" jest "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a", który przy 200 milionowym budżecie, zarobił w kinach 405 mln dolarów. W pierwszy weekend wyświetlania zarobił w Stanach Zjednoczonych tylko 43 miliony dolarów, co jest najsłabszym wynikiem, jeśli chodzi o filmy z tego cyklu.

W efekcie, czwarta część serii nie znalazła się na liście najbliższych projektów Warner Bros. Discovery. Według początkowych zapewnień miało powstać aż pięć części "Fantastycznych zwierząt". Dzisiaj ich powstanie wisi pod znakiem zapytania. 

Reklama

"Harry Potter": Czy powstanie serial?

Warner Bros. zamierza nakręcić kolejne filmy z uniwersum, w tym dwie części na podstawie książki "Harry Potter i przeklęte dziecko". Akcja będzie się działa dwie dekady po wydarzeniach z książek i filmów, które znamy z "Harry'ego Pottera".

Producentka filmowa Sarah Aubrey, związana z HBO Max Originals wypowiedziała się na temat ewentualnych kolejnych produkcji z uniwersum.

W sieci pojawiły się spekulacje o tym, że producentka mogła mieć na myśli serial. Do tej pory nic nie zostało w tej kwestii potwierdzone.

Czytaj więcej: "Chirurdzy": Ellen Pompeo żegna się z serialem. Przez wiele lat grała Meredith Grey

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Harry Potter | HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy