HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"#BringBackAlice": Mila Jankowska o nowym serialu HBO Max. "Bałam się scen intymnych"

Serial "#BringBackAlice" to nowa produkcja HBO Max utrzymana w konwencji thrillera. Opowieść skupia się wokół losów dwóch zaginionych nastolatek. W głównych rolach zobaczymy młodych aktorów, m.in. Helenę Englert i Milę Janowską. Produkcja zadebiutuje 14 kwietnia.

Mila Janowska o nowym serialu HBO Max "BringBackAlice"

W najnowszym serialu "#BringBackAlice", którego premiera zapowiedziana jest 14 kwietnia w HBO Max, główną rolę gra Helena Englert, znana już z głośnej kinowej produkcji "Pokusa".

W serialu zobaczymy plejadę młodych polskich aktorów. Jak sami przyznają, aby dostać się do obsady, przeszli długotrwałe, wieloetapowe castingi. Wśród młodych osób, które dostały szansę i grają w produkcji HBO Max, jest m.in. Mila Janowska. Co mówi o pracy na planie?

Reklama

"W serialu wcielam się w Paulę Czapską. To postać bardzo złożona, zupełnie inna niż ja prywatnie, dlatego było to dla mnie ciekawe wyzwanie. Paula przyjmuje wiele masek, tańczy voguing, dużo imprezuje, zmienia chłopaków jak rękawiczki. Dużo się dzieje wokół mojej postaci i jest wiele tajemnic" - mówi Mila Jankowska.

Aktorka przyznaje, że to pierwsza tak duża rola w jej życiu.

"Wszystko było nowe, a mi bardzo zależało, aby dobrze zagrać. Najbardziej bałam się scen intymnych. Okazało się, że niepotrzebnie, ponieważ na planie obecna była koordynatorka intymności, która bardzo nam pomagała" - wspomina prace na planie młoda aktorka.

"BringBackAlice": Fabuła serialu, obsada

Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki - Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Nie wszyscy jednak wierzą, że straciła pamięć.

Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka - Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Powrót influencerki staje się też źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Łączy ich bowiem mroczny sekret, a od zawsze wiadomo, że tajemnica to najsilniejsza więź - dodaje serwis.

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havryla, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

Produkcja składa się z sześciu odcinków. Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski.


AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: #bringbackAlice | HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy